KLASIKINĖS MUZIKOS KONCERTAS: DAVIDAS GERINGAS (violončelė), PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas), DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas)


2023 m. RUGPJŪČIO 4 d., PENKTADIENĮ, 20.00 val.
Polifonijos salė, Aušros al. 15, Šiauliai


KLASIKINĖS MUZIKOS KONCERTAS: DAVIDAS GERINGAS (violončelė), PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas), DALIA KUZNECOVAITĖ (smuikas)

Šiauliečiams nusišypsojo laimė pirmą kartą išgirsti drauge grojant ryškias Lietuvos ir pasaulio klasikinės muzikos žvaigždes. Trys skirtingų kartų menininkai, muzikos meistrai 2021 m. susibūrė į grupę GRAND TRIO VILNIUS. Davidas Geringas – žymus violončelininkas ir dirigentas, pianistas virtuozas Petras Geniušas ir Valstybinio Vilniaus kvarteto primarija, viena meistriškiausių dabarties smuikininkių Dalia Kuznecovaitė klausytojams dovanos nekasdieniškų muzikinių ir dvasinių potyrių.


Programa
FREDERIC MOMPOU – penkios dainos Paul Valery tekstais (L. G. Sarmiento aranžuotė fortepijoniniam trio)
ARNOLD SCHÖNBERG – „Pragiedrėjusi naktis“, op. 4 (Eduardo Steuermanno aranžuotė fortepijoniniam trio)
JOHANNES BRAHMS – Trio G-dur, op. 36 (originalų styginių sekstetą fortepijoniniam trio perdirbo Theodoras Kirchneris)
ANATOLIJUS ŠENDEROVAS – Fortepijoninis trio Nr. 1


Bilieto kaina 10 €
Bilietus rezervuoti tel. (8 41 200 642)
Koncertas yra „Laiptų galerijos“ tarptautinio dailės festivalio „Šiaulių Monmartro Respublika’23“ programos dalis
Vieta: „Polifonijos“ salė, Aušros al.15, Šiauliai
Maloniai kviečiame
________________________________________________________________________________________________________________
Apie atlikėjus

DAVIDAS GERINGAS (g. 1946 m.) – Lietuvos ir Vokietijos violončelininkas, pedagogas, profesorius, dirigentas. 1975 m. emigravo į Vokietiją ir pradėjo pasaulinę karjerą. Gyvena Hamburge. Koncertuoja solo, su žymiausiais pasaulio dirigentais ir simfoniniais orkestrais. Dažnai koncertuoja su žmona pianiste T. Schatz-Geringas.
Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premijos laureatas, violončelės virtuozas Davidas Geringas priklauso šiuolaikiniam pasaulio klasikinės muzikos elitui, yra pelnęs Lietuvos, Vokietijos ir tarptautinių prestižinių apdovanojimų. Neįtikėtinai platus artisto repertuaras, apimantis laikotarpį nuo ankstyvojo baroko iki šiuolaikinės muzikos, išryškina
aukšto lygio techninę meistrystę, nepaprastą muziko vidinį lankstumą.


PETRAS GENIUŠAS (g. 1961 m.) – Lietuvos pianistas, pedagogas, profesorius.
Lietuvos nacionaline meno ir kultūros premijos laureatas pianistas Petras Geniušas, vienas talentingiausių ir brandžiausių savo kartos pianistų, išsiskiria interesų įvairiapusiškumu, neretai rizikingomis naujų išraiškos formų paieškomis. Meistriškai įvaldęs platų klasikinių, romantinių ir šiuolaikinių kūrinių repertuarą, jis rengia rečitalius ir koncertuoja kaip solistas su įvairiais simfoniniais orkestrais, kameriniais ansambliais, garsiais solistais ir dirigentais, savo pasirodymais pelnė
pripažinimą garsiausiose pasaulio koncertų salėse.
Šalia nuolatinės koncertinės veiklos pagarsėjo pedagoginiu talentu Lietuvoje, Tokijuje, Londone, Škotijos karališkoje akademijoje.

DALIA KUZNECOVAITĖ ( g. 1988 m.) – smuikininkė, pedagogė, docentė, Vilniaus valstybinio kvarteto primarija. Mokėsi Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje, studijavo Kelne, Rostoke, Paryžiuje. Smuikininkė yra daugelio tarptautinių konkursų laureatė, koncertuojanti didžiausiose Europos, Azijos bei Amerikos scenose.
Studijuodama buvo M. Rostropovičiaus fondo stipendininkė, už aukštus meninius pasiekimus. LR Prezidentas Valdas Adamkus apdovanojo ją vardine premija ir garbės raštu. Tarp prestižinių laimėjimų – Aukso medalis bei pirma vieta šeštajame tarptautiniame H. Szeryng konkurse Meksikoje (Toluka), laureatės vardas bei specialus prizas 16-ajame J. Brahmso konkurse Austrijoje.„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau