Koncertas „Sounds of Jerusalem“

Koncertas „Sounds of Jerusalem“ 2022 m. birželio 17 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83, Šiauliai).

Kompozitorius ir pianistas Leon Gurvitch įkvėptas amžinojo Jeruzalės miesto, sukūrė unikalią ir itin jaudinančią programą styginių kvartetui ir fortepijoniniam džiazo trio (fortepijonas, mušamieji, kontrabosas), kur susipina Rytų, Klezmerio ir muzikos iš viso pasaulio stiliai.

Leon Gurvitch – kompozitorius, pianistas, dirigentas. Nors jo kuriamos muzikos šaknys yra klasikoje, kompozitorius savo kūryboje cituoja folklorą, rytietiškus motyvus, Lotynų Amerikos ritmus, džiazą ir popiuliariąją muziką. „Leonui muzika prilygsta religijai“ – taip rašo žurnalas „Spiegel“.

Pastaraisiais metais Leon Gurvitch koncertavo JAV, Kolumbijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, Suomijoje, Šveicarijoje, Čekijoje, Lenkijoje, O Leon Gurvitch kompozicijas ir aranžuotes leidžia tokios įrašų kompanijos kaip „Naxos“, „Warner Classics“, „Centaur Records“, „Morgenland“ ir kt.

Algirdas Šochas, baigęs M.K.Čiurlionio menų gimnaziją (Beatos Šmidtienės smuiko klasė), toliau mokslus tęsė Italijoje ir Vokietijoje pas pasaulyje pripažintus smuikininkus – profesorius Boris Garlitsky, Pavel Berman, Tanja Becker – Bender, Sebastian Schmidt. Algirdas Šochas 2015 ir 2017 metais tapo 2 vietos laureatu „Elise Meyer“ konkurse Hamburge.

2017 – 2019 m. smuikininkas dirbo valstybiniame Hamburgo filharmonijos simfoniniame orkestre, o nuo 2021 metų yra Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro koncertmeisterio pavaduotojas.

Koncerto „Sounds of Jerusalem“ ansamblyje groja: Leon Gurvitch – fortepijonas, Algirdas Šochas – smuikas, Vytautas Mikeliūnas – smuikas, Tadas Dešukas – altas, Justas Kulikauskas – violončelė, Donatas Bagurskas – kontrabosas, Arkadijus Gotesmanas – mušamieji.

Šioje programoje klausytojai išgirs kaip harmoningai susipina dviejų, iš pažiūros skirtingų, ansamblių skambesys, kupinas netikėtumų ir improvizacijos.

Koncertas „Sounds of Jerusalem“ 2022 m. birželio 17 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83, Šiauliai).

 

Bilietai – 10 / 5 €

Informacija telefonu (841)200643.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau