LIETUVOS KAMERINIO ORKESTRO KONCERTAS

Rugpjūčio 6 d. 20 val. Šiaulių miesto kultūros centre „Laiptų galerija“ festivalyje „Šiaulių Monmartro Respublika“ koncertuos Lietuvos kamerinis orkestras. Profesoriaus Sauliaus Sondeckio (1960 – 2004 m. meno vadovas ir dirigentas) įkurtas kolektyvas yra vienas iškiliausių ir labiausiai pasaulyje įvertintų orkestrų. Lietuvos kamerinis orkestras ne tik išlaiko pasiektą aukštą meistriškumo lygį, bet atkakliai ieško ir randa naujų kūrybinių išteklių, džiugina originaliomis programomis, gyvomis klasikų kūrinių interpretacijomis, ką liudija ir koncertas „Laiptų galerijoje“. „Lietuvos kamerinis orkestras savo skambesiu, interpretavimo tradicijomis yra lyg aukščiausios kokybės muzikos instrumentas. Tai vienas savo žanro lyderių 60 metų – ilga istorija Europoje ne tiek daug orkestrų gali didžiuotis savo praeitimi“, – taip apie šį kolektyvą atsiliepia smuikininkas Sergejus Krylovas, po kelių sėkmingų koncertų Lietuvoje 2008 m. tapęs orkestro meno vadovu.

Šiandien orkestro – Lietuvos meno ambasadoriaus – gastrolių maršrutai yra išraižę beveik visas Europos valstybes, pasiekę Šiaurės ir Pietų Ameriką, Australiją, daugelį Azijos šalių. Orkestrui daugybę kartų plojo Berlyno filharmonijos, Vienos „Musikverien“, Londono „Royal Festival Hall“, Romos „Santa Cecilia“, Amsterdamo „Concertgebouw“, Paryžiaus „Salle Pleyel“ ir daugelio įspūdingiausių koncertų salių klausytojai.  

Koncerte „Laiptų galerijoje“ prie dirigento pulto stoja Modestas Pitrėnas, solistas Tadas Motiečius (akordeonas). Skambės I. Albeniz Asturias iš ispaniškos siuitos, A. Malcys Koncertas akordeonui ir orkestrui, III d., NinoRota Concerto Per Archi, R. Galliano „Opalo concerto“ akordeonui su orkestru. 

 

Bilieto kaina – 10 € / 5 €

Bilietus įsigyti iš anksto Šiaulių miesto kultūros centre „Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83.

tel.(841)200643

el.p.toma.galerija@gmail.com 


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau