Muzikinis-edukacinis vakaras „Muzikos enciklopedija“

Šių metų birželio 5 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) muzikinis-edukacinis vakaras „Muzikos enciklopedija“. Dalyvauja Lietuvos kamerinis orkestras.

Kamerinis orkestras – kas tai? Kam reikalingas dirigentas? Kaip jaučiasi orkestro artistas? Kas yra koncertmeisteris? Į visus šiuos klausimus atsakys profesionalūs ekspertai – dirigentas ir muzikos istorikė. Dar jie papasakos, kas sieja muziką ir fiziką, išgirsite įdomių nutikimų iš muzikantų gyvenimo. Atviroje muzikos pamokoje daugiau sužinosite apie instrumentus ir partitūrą.

O kas yra muzikos epochos? Kuo skiriasi kūriniai, parašyti prieš 300 metų ir dabar? Turėsite puikią progą klausytis ir palyginti. Išgirsti, kaip skamba orkestras be vienos ar kitos instrumentų grupės, sužinoti, kokios subordinacijos ir etikos laikosi orkestro nariai, kuo pasižymi specifinė muzikantų kalba, kaip muzikantai ploja, nors rankos užimtos, o ką veikia pūtikai per pauzes. Iš arti pamatysite tikrus instrumentus, galėsite muzikuoti su kameriniu orkestru, o smalsiausiems ir drąsiausiems bus leista jam padiriguoti!

Vakaro metu skambės įvairių epochų muzika: J.S. Bacho, A.Vivaldi, W.A. Mozart, J.Haydn, P.Čaikovskij, B.Kutavičiaus, A.Chačaturiano kompozicijos.

Bilieto kaina: 1,45 Eur (5 Lt)

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau