PASITIKITE VASARĄ IR VAIKŲ GYNIMO DIENĄ SU VISAI ŠEIMAI SKIRTA MUZIKA!

Gegužės 29 d. (trečiadienį),18 val. – vyrų grupės „Quorum“ koncertas pagal Sigito Gedos eiles „Laiptų galerijoje“

Projektas „Poeto Sigito Gedos eilės skamba vaikams ir ne vaikams“ su profesionalių dainininkų atliekamomis a cappella dainomis ypatingas, nes populiarias dainas ne tik dėl muzikos, bet ir dėl genialių didžio lietuvių poeto Sigito Gedos eilių.
Autorinės dainos: V.Kernagio „Vaikai po lelijom“, N.Čereškevičienės „Baltoji varnelė“, O.Ditkovskio „Riešutų žydėjimas“, V.Kamrazerio „Du maži balti pingvinai“ ir kt. iki šiol žinomos ir vaikams, ir tėvams, ir seneliams. Koncerto metu betarpiškai bendraujama su publika, interaktyviai kviečiama pasimokyti beatbox’o (vokalinės perkusijos) meno.

Ansamblis „Quorum“ – šiuo metu yra vienintelis Lietuvoje profesionalus vyrų kolektyvas, dainuojantis a cappella. Kolektyvas susikūrė 2005 m. Tuomet jame dainavo keturi atlikėjai.
Dabar „Quorum“ nariai – kontratenoras Laimonas Bendaravičius, Osle studijuojantis ir į koncertus atskrendantis tenoras Andrius Bartkus, kolektyvo senbuviai: tenoras Marius Turlajus, baritonas Gintautas Skliutas, bosas Romanas Savickas ir aktorius, „beatboxeris“ Šarūnas Navickas

„Quorum“ jau plačiai žinomas Lietuvoje, kaip įvairių stilių muziką propoguojantis kolektyvas. Ypatingą sėkmę ansambliui pelnė savotiškos muzikinės ekskursijos – koncertai, aprėpiantys kelių muzikinių epochų kūrybą – nuo viduramžių iki mūsų laikų.

Maloniai kviečiame!
Bilietai : 7/3,5 Eur.
Teirautis: 8 (41) 20 06 43


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau