Pradėkime vasarą su „Jazz Island“

2016 metų birželio 2 d. (ketvirtadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) koncertuos Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinė grupė „Jazz Island“, nes „Jazz Island“ – Lietuvos pasididžiavimas, nes Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai – labai jauni ir jau tituluoti atlikėjai, pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą, surengę daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje.

Grupė įkurta 1991 m., šiuo metu dainuoja jau septintoji dainininkų karta. Kolektyvas yra pelnęs geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėjęs „Aukso paukštės“, Lietuvos muzikų sąjungos „Auksinio disko“ apdovanojimus, o 2014 m. vasarą Rygoje vykusioje pasaulio chorų olimpiadoje „Jazz Island“ džiazo kategorijoje iškovojo aukso medalį, o šįmet Lietuvos Respublikos Kultūros ministerija grupę išrinko „Jaunuoju metų atlikėju“.

Grupės repertuaras labai platus – džiazo standartai, lietuvių liaudies dainos, sutartinės aranžuotos Artūro Noviko ir populiariosios bei klasikinės muzikos kūriniai. Kiekvienas grupės „Jazz Island“ pasirodymas žavi puikiu vokalu, žaismingu, nuotaikingu atlikimu, netikėtomis interpretacijomis. Drauge su savo auklėtiniais scenoje visada koncertuoja ir Artūras Novikas.

Koncerto akimirkos.

Bilieto kaina tik 2,5 Eur

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau