Tarptautinio dailės festivalio „Šiaulių Monmartro Respublika’23“ uždarymas Šiauliuose

2023 m. RUGPJŪČIO 5 d.,ŠEŠTADIENĮ, 18.00 val.

Polifonijos salė, aušros al. 15

Festivalio „Šiaulių Monmartro Respublika’23“ uždarymas Šiauliuose

LIETUVOS KAMERINIO ORKESTRO KONCERTAS, dirigentas Karolis Variakojis

Tradicinis festivalis atsisveikina su Šiauliais, bet lieka emocijos, patirtos dailės parodose, diskusijose, išgyventos sielą gaivinančiuose koncertuose, lieka plenere „Juoda, balta ir kitos spalvos“ sukurti dailės darbai, kuriuos išvysime spalio mėnesį. Todėl šį vasaros vakarą be atsisveikinimo liūdesio kviečiame pasiklausyti puikios muzikos. Tegu šventinė būsena tvyro ore.

Koncerto programa
A. Vivaldi. Uvertiūra „Olimpiada” RV 725
J. S. Bach. Koncertas smuikui a-moll BWV1041
Solistė Milda Kraujutaitytė (smuikas )

F. Latėnas. Bolero styginiams
M. Bruch. „Kol Nidrei” violončelei ir orkestrui
Solistas Deividas Dumčius (violončelė)


P. Warlock. Capriol suite
W. A. Mozart. Simfonija nr.15, G-dur, kv124

Bilieto kaina 10 €
Bilietus rezervuoti tel. (8 41) 200 642

Maloniai kviečiame

__________________________________________________________________________________________________________

Apie atlikėjus

LIETUVOS KAMERINIS ORKESTRAS. Jo įkūrėjas ir pirmasis vadovas (1960-2004) Saulius Sondeckis. Nuo 2008 m. orkestro meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Sergejus Krylovas. Lietuvos kamerinio orkestro koncertai sulaukė didžiulio klausytojų ir kritikų pripažinimo svarbiausiose Europos koncertų salėse. Orkestras stengiasi išlaikyti pasiektą aukštą meistriškumo lygį, atkakliai ieško ir randa naujų kūrybinių išteklių, džiugina originaliomis programomis, gyvomis klasikinių kūrinių interpretacijomis.

KAROLIS VARIAKOJIS – vienas ryškiausių lietuvių jaunosios kartos dirigentų. Jis yra Lietuvos nacionalinio simfoninio orkestro, Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro orkestro, Lietuvos kamerinio orkestro, Kauno miesto simfoninio orkestro, aktualiosios muzikos festivalio „Gaida“ kviestinis dirigentas.

MILDA KRAUJUTAITYTĖ. Jaunoji smuikininkė yra tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė, Nacionalinio Forumo „Ars Lituanica“ pagrindinio prizo laimėtoja. Smuikininkė yra grojusi su Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos simfoniniu orkestru, Kauno miesto simfoniniu orkestru ir „Kammerphilharmonie Kaunas“ orkestru Vokietijoje.

DEIVIDAS DUMČIUS. Profesionalus violončelės atlikėjas ir pedagogas yra tarptautinių konkursų laureatas, aktyviai dalyvauja meistriškumo kursuose, koncertuoja solo bei su įvairiais ansambliais Lietuvoje ir užsienyje.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau