„Andrius Užkalnis – rašytojas ir publicistas, ar tik viešas skandalistas? Tikrasis veidas ir visi atsakymai gyvai“

Šių metų lapkričio 12 d. (ketvirtadienį) 18 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) vakaras–susitikimas su Andriumi Užkalniu – „Andrius Užkalnis – rašytojas ir publicistas, ar tik viešas skandalistas? Tikrasis veidas ir visi atsakymai gyvai“.

Andrius Užkalnis (44), gimęs Kaune, jaunystėje išvykęs dirbti į Didžiąją Britaniją tos šalies nacionalinio transliuotojo (BBC) monitoringo tarnyboje ir ten praleido šešiolika metų. 2011 metais Andrius grįžo į Lietuvą, kad pradėtų gyvenimą iš naujo ir prisiekė sau daugiau nebevaikščioti į samdomą darbą biure, o gyventi iš rašymo,
kalbėjimo ir pasirodymo televizijos ir radijo laidose.

Neabejotina, kad šiandien jis yra vienas labiausiai pastebimų veidų ir skaitomų autorių šalyje (naujausios DELFI apklausos duomenimis – vienas įtakingiausių žmonių Lietuvoje), nors pusė Lietuvos jo nemėgsta ir dievagojasi niekada neskaitanti. Vieniems nepatinka jo šiurkštus stilius, kitiems – žmonių skirstymas į kategorijas, tretiems labai bloga vien nuotrauką pamačius.

Andrius išleido penkias knygas, yra nuolatinis portalo DELFI apžvalgininkas, redaguoja ir kuria savo maisto kritikos portalą „Laukinės Žąsys“, veda savo radijo laidą, rašo įvairiems leidiniams ir yra dažnas kviestinis kalbėtojas ir lektorius, stojantis prieš auditorijas Lietuvoje ir užsienyje.

Lapkričio 12 dieną Andrius susitiks su Šiaulių publika „Laiptų galerijoje“. Šiame mieste jis lankosi nedažnai (jo širdžiai artimesnė yra Kelmė), todėl bus gera proga užduoti jam pačius netikėčiausius klausimus. Įdomiausio klausimo autoriui Andrius dovanos savo knygą su autografu.

Bilieto kaina: suaugusiems 4,34 Eur / moksleiviams, studentams, senjorams 1,45 Eur

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau