„Drugy, mano drauge“

Šių metų spalio 23 d. (ketvirtadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) poezijos vakaras–susitikimas „Drugy, mano drauge“. Dalyvauja poetai Ramunė Brundzaitė ir Benediktas Januševičius, eiles skaitys teatro ir kino aktorė Dalia Michelevičiūtė.

Ramunė Brundzaitė gimė 1988 m. Vilniuje. Kaip sako autorė: „Eilėraščius rašyti pradėjau išgyvendama niūrią, gotišką paauglystę“. Pirmoji eilėraščių publikacija pasirodė 2005 m. Jaunoji poetė Vilniaus universitete baigė lietuvių filologijos ir italų kalbos studijas. Pagal studentų mainų programą buvo išvykusi į Italijos šiaurėje esanti miestelį Udinę. Ten įgyta patirtis ir įvairūs išgyvenimai atsispindi ir poetės kūryboje. Šiuo metu Ramunė dirba italų kalbos mokytoja, rašo įvairius straipsnius kultūrinėje spaudoje, dalyvauja meniniuose performansuose.
Spalio pradžioje R. Brundzaitė vykusiame tarptautiniame „Poetinio Druskininkų rudens festivalyje“ apdovanota Jaunojo Jotvingio premija už savo pirmąją eilėraščių knygą „Drugy, mano drauge“.

Poetas, vertėjas, prozininkas, literatūros kritikas Benediktas Januševičius gimė 1973 m. Vilniuje. Eilėraščius pradėjo rašyti 1990 m. Dirbo „Jaunimo gretų“, „Literatūros ir meno“ redakcijose, bendradarbiavo su Vilniaus mokytojų namais rengiant literatūros skaitymus, buvo vienas „Literatūrinės sostinės žiemos“ festivalio (2001–2004 m.) organizatorių. 2002 m. su Dariumi Pocevičiumi įkūrė literatūros svetainę „tekstai.lt“ ir šiuo metu yra vienas jos administratorių. B. Januševičius yra surengęs keturiolika vizualiosios poezijos parodų, nuolat organizuoja literatūros skaitymus. Poetas apdovanotas keletu literatūros premijų ir prizų: 1991 m. „Poezijos pavasario“ skaitymų „Eilėraščiai per naktį“ pagrindinis prizu, 1993 m. „Nemuno“ prizu už įsimintiniausią debiutą „Poezijos pavasario“ almanache, 2008 m. Julijono Lindės-Dobilo premija ir kt. Pasak poeto Rimvydo Stankevičiaus, „Benediktas Januševičius – revoliucingas ir formos ir turinio atžvilgiu, kartais drastiška, bet visada išradingas“.

Bilieto kaina: 5 Lt (1,45 €).

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau