„Gyvenimas nebijant“

2016 metų balandžio 7 d. (ketvirtadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) vakaras – susitikimas su teatrologe, knygų autore Rūta Vanagaite „Gyvenimas nebijant“.

Vakaro metu dviejų bestselerių „Pareigos metas“ ir „Ne bobų vasara“ autorė pristatys naujausią savo knygą „Mūsiškiai“, skirtą 75 – osioms didžiųjų žydų žudynių metinėms. Visuomenę sukrėtusi knyga apie mažai žinomą ir nepagražintą lietuvių istoriją vertinama prieštaringai, bet graibstyte graibstoma nuo lentynų. Pasipiktinusiems ir smerkiantiems knygos autorė atsako: „Apmaudu, kad mano kartos žmonėms labai sunku šią knygą priimti. Tai reiškia, kad vyresnioji karta yra labai traumuota šiuo atveju. Gyvenome sovietmečiu ir mes labai suaugome su aukos aukos vaidmeniu, tad yra labai sunku pripažinti, kad mūsų žmonės buvo ne tik aukos. Bet mano knygoje niekur nepasakyta, kad esame žydšaudžių tauta.“

„Laiptų galerija“, kviesdama į knygos „Mūsiškiai“ pristatymą ir susitikimą su autore, ragina diskutuoti, ginčytis ir kalbėtis, nes, anot rašytojo, scenaristo, redaktoriaus Aido Puklevičiaus, „be kalbėjimosi niekuomet nebus pasiekta to, kas būtina kiekvienai brandžiai visuomenei,- bent minimalaus tarpusavio supratimo. Kai kalbėjimą budina knygos, o ne skandalai, ne partijų ar koalicijų buitis, ne asmenybių karai ar ambicijų paliaubos, tai vadinasi, vis dar rašome, vis dar skaitome, vadinasi, vis dar mąstome“.

Renginyje „Gyvenimas nebijant“ Rūta Vanagaitė dalinsis knygos kūrimo istorija, atsakys į visus skaitytojų klausimus, atskleis ateities- naujos, ne mažiau šokiruojančios knygos – planus.

Bilieto kaina: 4,34 / 1,45 Eur

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau