„Labai smagus gyvenimas uragano akyje“

2016 metų vasario 11 d. (ketvirtadienį) 18 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) vakaras–susitikimas „Labai smagus gyvenimas uragano akyje“ su žurnalistu, tinklaraštininku, žurnalo „Verslo klasė“ vyr. redaktoriumi, žurnalų „Iliustruotasis mokslas“ ir „Iliustruotoji istorija“ redaktoriumi ir ryšių su visuomene specialistu Aurelijumi Katkevičiumi.

Aurelijus Katkevičius (gimė 1962 m. Kaišiadoryse, mokėsi Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje, studijavo Vilniaus universiteto Filologijos fakultete) žurnalistinę veiklą pradėjo 1993 m. savaitraštyje „Literatūra ir menas“, 1993 – 1995 m. buvo savaitraščio „Veidas“ vyr. redaktorius, vėliau – „Verslo žinių“ finansų ir rinkų skyriaus vadovas. Nišiniams priskiriamų leidinių „Verslo klasė“, „Iliustruotoji istorija“ ir „Iliustruotasis mokslas“ (tyrimų duomenimis, tai skaitomiausias Lietuvos vyrų ir žmonių, kurių pajamos aukštesnės nei vidutinės, žurnalas) redaktorius dar turi svajonę leisti „snobišką žurnalą apie modernią kultūrą iš didžiosios raidės, kur būtų rašoma apie kultūrą plačiąja prasme- verslo, kitų sričių kultūrą“.

1990 – 1992 m. A. Katkevičius dirbo su Vytautu Landsbergiu – buvo Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos – Atkuriamojo Seimo pirmininko patarėjas vidaus klausimais. Tačiau politikoje neliko : „Kol sėdi tame stiklainyje – name Gedimino pr.53,- apima jausmas, lyg nuo tavo pirštų driektųsi kažkokios gijos ir tu valdytum pasaulį. Bet tai yra visiška iliuzija. Man daug labiau patinka konkretūs darbai. Ir nuoširdžiai gaila žmonių, kurie nuo 1992 metų įstrigę Gedimino 53. Įsivaizduoju, kaip jie mato pasaulį, jei aš, ten dirbęs tik dvejus metus, jaučiuosi taip, lyg į viską žiūrėčiau paveiktas narkotikų“, sako A. Katkevičius.

A.Katkevičius – poliglotas, išvertęs į lietuvių kalbą grožinės literatūros kūrinių: „Iš europietiškų kalbų labai sunku būtų versti iš albanų, suomių ir vengrų, iš visų kitų – galėčiau“ (A. Katkevičius).
Aurelijus Katkevičius – vienas pirmųjų ryšių su visuomene Lietuvoje specialistas (buvo UAB „Piar“, naudojančios prekės ženklą „PR Service“, valdybos pirmininku, dirbo UAB „Viešųjų ryšių partneriai“ projektų vadovu, 2005 – 2006 m. ryšių su visuomene agentūros „PR Service/Edelman affilaite“ valdybos pirmininkas).

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų metu kūrė Rolando Pakso įvaizdį, buvo vienas svarbiausių įvaizdžio kūrėjų R. Pakso prezidentavimo metu, už ką iki šiol kritikuojamas ir vadinamas „prieštaringai vertinamu viešųjų ryšių specialistu, naudojusiu juodąsias technologijas“. Pats A. Katkevičius šį laikotarpį vadina pamoka, kai suprato, kad „visuomenės švietimas ir lavinimas yra daug svarbiau negu bet kokie politiniai veiksmai“. „Todėl ir užsiimu būtent tuo – švietimu ir lavinimu. Visuomenę turime išsiugdyti patys, o per prievartą, spyriais į užpakalį to nepadarysi“, sako A. Katkevičius.

Šiauliuose su skaitytojais, sekėjais ir visais, besidominčiais visuomenės, politikos, žiniasklaidos kultūra žurnalistas, tinklaraštininkas, redaktorius A. Katkevičius susitinka pirmą kartą.

Bilieto kaina: suaugusiems 4,34 Eur / moksleiviams, studentams, senjorams 1,45 Eur

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau