Vakaras-susitikimas su rašytoja Rasa Aškinyte

Šių metų birželio 12 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) vakaras – susitikimas su rašytoja Rasa Aškinyte ir autorės naujausios knygos „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ pristatymas.

Rasa Aškinytė – humanitarinių mokslų (filosofijos) magistrė, rašo ne tik grožinės literatūros kūrinius, bet ir etikos, filosofijos vadovėlius. Autorės kūryba vertinama už originalų stilių, įtikinamus personažus ir gyvenimo siužetus. Be to, )dažnai išlenda Milorado Pavičiaus kūrinių dvasia. Na, o juodasis humoras turėtų patikti kad ir tiems, kurie atmintinai žino Daniilo Charmso kūrybą“ (Andrius Ožalas).

„Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ – trečiasis R. Aškinytės romanas, stilistiškai pratęsiantis rašytojos grožinės kūrybos liniją (pirmasis romanas „Rūko nesugadinti“ pasirodė 2009 m., antrasis – „Lengviausias“ 2011 m.).

Laimantas Jonušys apie romaną „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“: „Kaip ir dviejose ankstesnėse autorės knygose, į žmonių santykių kasdienybę čia žvelgiama be sentimentų, bet skvarbiu, analitiniu žvilgsniu. Tai daroma ne moksliškai, o literatūriškai žaismingai. Su kandžia (bet nepikta, veikiau linksma) ironija bandoma konvestionuoti kiekvieną įprastinį santykių judesį, kiekvieną veiksmą ir atoveiksmį – per paradoksus ir šypseną norima parodyti, kad viskas yra ne taip, kaip paviršutiniškai atrodo“.

R. Aškinytės romanas „Žmogus, kuriam nieko nereikėjo“ išrinkta 2014 suaugusiųjų knyga.

Bilieto kaina: 1,45 Eur (5 Lt)

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau