Vakaras – susitikimas su teatrologe, knygų autore, politike Rūta Vanagaite

Šių metų kovo 20 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) vakaras – susitikimas su teatrologe, knygų autore, politike Rūta Vanagaite.

R. Vanagaitė būsimo susitikimo dalyvėms sako: „Kad ir kokio amžiaus būtum – sutik naujus žmones, pradėk naujus darbus, patirk naujus stebuklus. Plaukdama prieš srovę, priplauksi ir ramius užutekius, kur galėsi pailsėti ir atgauti jėgas prieš naują vingį, naujas užtvankas ar akmenų rėvas. Kad ir kokia būtų tavo gyvenimo situacija dabar, ji pasikeis, kaip pasikeis upės, kuria plauki, srovė ir ją supantis peizažas. Tik tu nepasikeisi, nes visą kelią būsi savimi. Turėk tikėjimą. Bus lengviau plaukti“. („Ne bobų vasara“).

Rūta Vanagaitė – mūsų kraštietė, 1955 metais gimusi Šiauliuose. Jos gyvenimas nepaprastai spalvingas: festivalio LIFE įkūrėja, renginių ir TV projektų prodiuserė, leidėja, politikė, rinkimų ir viešųjų ryšių specialistė, neseniai parašiusi dvi bestseleriais tapusias knygas, Rūta kviečia į susitikimą su šiauliečiais – knygų „Ne bobų vasara“ ir „Pareigos metas“ pristatymą. Susitikime autorė pasidalins knygų atsiradimo istorija, atskleis savo požiūrį į svarbiausius moters gyvenimo klausimus, atsakys į skaitytojų klausimus. Vakaro metu bus galima įsigyti Rūtos knygų, gauti autografą, sudalyvauti autorės surengtame konkurse, kurio prizas – knyga „Ne bobų vasara“.

Bilieto kaina: 1,45 Eur (5 Lt)

Keletas „Literatūrinio žiemkelio 2015“ renginio – vakaro su R. Vanagaite akimirkų. Nuotraukos A. Staponkaus.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau