Vieša paskaita – „Psichoanalitinis žvilgsnis į Vinco Mykolaičio – Putino romaną „Altorių šešėly“

Šių metų lapkričio 10 d. (antradienį) 15 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) vieša paskaita–pašnekesys „Psichoanalitinis žvilgsnis į Vinco Mykolaičio – Putino romaną „Altorių šešėly“. Lektorius – Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto dėstytojas dr. Mindaugas Grigaitis.

Remiantis psichoanalitinėmis Sigmundo Freudo ir Karlo Gustavo Jungo teorijomis bus analizuojama Liudo Vasario charakterio raida, nurodomos gairės, kaip psichologine analize grįsta romano interpretacija gali būti panaudota rašant valstybinio egzamino rašinį.

Mindaugas Grigaitis – Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto dėstytojas, Kauno jėzuitų gimnazijos lietuvių kalbos mokytojas metodininkas – literatūros mokslo ir pedagogikos procesų dalyvis. Organizuoja konferencijas lietuvių kalbos ir literatūros mokytojams, skaito pranešimus respublikinėse ir tarptautinėse konferencijose, aktyviai dalyvauja diskusijoje dėl Pagrindinio ugdymo programos. „Pirmiausia išmokykime vaiką skaityti tekstą. Mokinys turi išmokti mąstyti savarankiškai, o ne pagal autoritetų diktuojamas tiesas. Svarbiausia – mąstymo laisvė, estetiškai pagavus, savarankiškai ir analitiškai mąstantis Lietuvos pilietis“, – ne kartą yra pasisakęs M. Grigaitis.

Bilieto kaina: 1,45 Eur

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau