Gražiausios dainos apie meilę – romansų popietėje „Iš širdies į širdį“

Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną keli šimtai senjorų sugužėjo į Šiaulių kamerinę koncertų salę „Polifonija“, kur jų laukė baigiamasis folkloro festivalio „Atvažiuoja žolynai“ renginys – romansų popietė „Iš širdies į širdį“.

Šventiniame koncerte gražiausias savo dainas apie meilę klausytojams dovanojo net 3 visiems puikiai pažįstamos grupės: Joniškio „Ašalia“, „Akmenės vyrai“ iš Akmenės bei nepakartojamieji šventės šeimininkai – „Laiptų galerijos“ folkloro ansamblis „Salduvė“.

Romansų popietės metu netrūko stiprių jausmų, švelniu humoru apgaubtų dainų apie skaudžią, širdį veriančią meilę, nostalgija alsuojančią vienatvę bei kankinantį išsiskyrimą. Vienos dainos susirinkusiuosius nejučia vertė šypsotis, kitos – nubraukti ir ašarą, prisiminus pirmąją meilę ar nekaltą pirmąjį bučinį.

Klausytojų akys spindėjo iš nuostabos išgirdus jaunystės dainas, kurias ne vienas ir ne du niūniavo drauge su atlikėjais. Susirinkusiųjų širdis virpino joniškietės Vidutės Petraitienės skaitomos eilės apie meilę. Nuotaiką kėlė ir šmaikštūs Klaipėdos jaunimo teatro aktorės Rugilės Latvėnaitės pasakojimai apie nerūpestingas anų laikų dienas.

Nuaidėjus paskutiniam koncerto akordui, romansų gerbėjai dar ilgai plojo įspūdingą atmosferą sukūrusiems atlikėjams. Ne veltui sakoma: „Kas sklinda iš širdies, širdį ir pasieka“. Romansų melodijos žiūrovų širdis ir sielas suvirpino iki pat gelmių.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau