Interaktyvi paroda-viktorina ATPAŽINK Šiaulių Monmartro Respublikos DAILININKUS

Kol pastatas apkamšytas pastoliais, „Laiptų galerija“ keliauja ieškodama savo renginiams tinkamų erdvių. Už svetingumą esame dėkingi Valstybiniam Šiaulių dramos teatrui, bet sekmadienį, balandžio 16 d.  kvietėme savo lankytojus kuo arčiau namų – į „Laiptų galerijos“ sodą, kur kasmet rugpjūčio pradžioje atidaromas tarptautinis dailės festivalis „Šiaulių Monmartro Respublika“, kur liejasi spalvos, skamba muzika ir poezija.

Ruošdami parodą tikėjomės, kad šventiškas pavasario sekmadienis, bundanti žaluma suvilios visą pulką dailės gerbėjų. O gamta iškrėtė pokštą – rytas atėjo nedraugiškai šlapias, žvarbus. Kas tokiu oru kels koją iš namų? Bet nepasidavėme. Nei lietus, nei vėsus oras Monmartro dvasios neįveikė. Stipresni buvo mūsų ginklai: puiki nuotaika, prancūziška muzika, dailės spalvos, o svarbiausia dalyvių šypsenos ir atkaklumas. Nelengva atpažinti paveikslo autoriui būdingą stilistiką, bet mūsų svečiai labai stengėsi, todėl nė vieno neišleidome be dovanų.

Interaktyvia paroda-viktorina „Atpažink Šiaulių Monmartro Respublikos dailininkus“ „Laiptų galerija“ prisidėjo prie Šiaulių turizmo informacijos centro renginio „Geras sekmadienis Šiauliuose“.

 

Daugiau informacijos:

https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LaiptuGalerija&set=a.789339226150767


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau