Moteriška dvasia alsuojantis koncertas „Muzika yra moteris“ subūrė profesionaliosios muzikos gerbėjus

Lapkričio 9-osios vakarą profesionaliosios muzikos gerbėjai būrėsi Šiaulių kamerinėje koncertų salėje „Polifonija“, kur vyko „Laiptų galerijos“ organizuojamas koncertas „Muzika yra moteris“.

„Muzika yra moteris“ – tai lyriška kelionė moterų gyvenimo keliu. Koncertinėje programoje įprasminta dviejų moterų ir dviejų vyrų kūryba altui, balsui ir fortepijonui, kurios pagrindinė ašis – moteris – puoselėjanti, kurianti, mylima ir laiminga…

Koncertas prasidėjo Žibuoklės Martinaitytės kūriniu „Bendrystė“ iš triptiko „Meilės aukštumos ir gelmės“solo fortepijonui, kurį atliko talentingoji Eglė Andrejevaitė. Į sceną žengus dar ir altininkei Augustai Romaškevičiūtei, kamerinę koncertų salę užliejo C. Schumann romansų altui ir fortepijonui muzika. Netrukus Augustą Romaškevičiūtę pakeitė scenos partneris Steinas Skjervoldas, kuris skambant švelniems muzikos garsams atliko vieną iš F. Liszt sonetų.

Vėliau vakaro metu skambėjo J. Brahms dvi dainos balsui, altui ir fortepijonui. Didžiulį įspūdį lankytojams paliko ir Augustos Romaškevičiūtės atliekamas Ž. Martinaitytės ritualiniais elementais persmelktas kūrinys „Kasų pynimas“, kuris klausytojus nukėlė ne tik į tamsą, bet ir vidinį moters pasaulį.

Nors atlikėjų trio „Laiptų galerijos“ rengiamų koncertų programą papildė pirmąjį kartą, publika jų atliekama muzika liko sužavėta. Nuaidėjus finaliniam koncerto akordui, kamerinę koncertų salę užliejo aplodismentų jūra.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau