Muzikinės scenos fenomenas pravėrė vartus į sapnų pasaulį

Gruodžio 17-osios vakarą pučiamųjų instrumentų virtuozas Saulius Petreikis pakvietė klausytojus praverti nežemiško pasaulio vartus. „Laiptų galerijoje“ pristatytas naujas atlikėjo albumas „Sapnų vartai“.

Švelnus rūkas, svajingos ir emocingos įvairiausių muzikos instrumentų kuriamos melodijos bei antgamtinė atmosfera sekmadienio vakarą apgaubė į „Laiptų galeriją“ atvykusius ištikimiausius muziko gerbėjus. Vieno ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų atliekamos dainos įtraukė į įspūdingą kelionę, kurioje persipynė baltiškų ir skandinaviškų pasaulių garsiniai lobynai.

Užmarštin nenugrimzdo ir lietuviškos sutartinės, kurias jausmingai traukė ne tik pats atlikėjas, bet ir koncerto lankytojai. Saulius Petreikis mielai dalijosi ir prisiminimais apie jaunystės dienas bei spalvingą kelią muzikos link. Vakarą įprasmino naujausia kūrėjo aistra – lopšinės, kurios ne tik šildė sielą, bet ir viliojo mintimis nusikelti vaikystės link.

„Albumas gimė iš noro užfiksuoti nusiraminimo būseną, ryšį su savimi bei mylimiausiais žmonėmis. Skirtingas lopšines vaikystėje man dainuodavo tėvai. Tai vieni stipriausių prisiminimų, kuriuos labai branginu. Šiame gyvenimo etape jau pats dainuoju lopšines bei skaitau pasakas savo vaikams. Man tai laukiamiausias paros metas. Po skirtingų veiklų buvimas šalia, dainavimas jiems ir skaitymas man padeda nurimti. Vaikams užmigus – naktis praleisdavau įrašų studijoje, kurioje ir bandžiau sustabdyti šį trapų momentą, kai niekas niekur neskuba, kai saugu (ramu), kai gera“ – apie naujausio albumo gimimo užkulisius pasakoja Saulius Petreikis.

Vien tik užfiksuoti melodijas kūrėjui nepakako. Jis norėjo išjausti visas kompozicijas, skirti laiko aranžuotėms bei analizėms. Todėl albumo pasirodymas kiek užtruko – prireikė ketverių metų. Tačiau dabar galima mėgautis saldžiais įdėto darbo vaisiais: „Sapnų vartai“ abejingų nepaliko.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau