Pasiginčyti su dailininkais panoro būrys meno gerbėjų

GERAS SEKMADIENIS ŠIAULIUOSE neretai pritraukia minias šiauliečių ir miesto svečių, norinčių savaitgalį praleisti kiek kitaip nei įprasta. Lapkričio 12-ąją savo lankytojus pasinerti į kitokį pasaulį pakvietė ir „Laiptų galerija“. Šį kartą meno gerbėjai turėjo galimybę mesti iššūkį dailininkams ir sudalyvauti edukacijoje „Pasiginčyk su dailininku“.

Nuo pat 11 valandos ryto „Laiptų galerijoje“ lankytojus pasitiko Šiaulių miesto dailininkė Vaiva Kovieraitė-Trumpė. Ji atvykusiuosius kvietė ne tik drauge apžiūrėti tarptautinio dailės festivalio „Šiaulių Monmartro Respublika’23“ plenero darbų „Juoda-balta ir kitos spalvos“ parodą, bet ir atverti savo vaizduotės klodus: pasiūlyti plenero darbams savo pavadinimus.

Į diskusiją su dailininke įsitraukė būrys meno gerbėjų. Savo mintimis dalijosi nuo mažiausių iki vyriausių „Laiptų galerijos“ lankytojų, kurie pateikė šūsnį įvairiausių antraščių. Tiesa, būta ir teigiančių, kad pačių darbų autorių sumanyti pavadinimai – tobuli, tad nieko keisti nė nesinorėtų.

Edukacijos metu „Laiptų galerijos“ lankytojai taip pat įsitraukė ir į diskusiją tarpusavyje, kalbėdami apie meną apskritai. Čia atvykusieji džiaugėsi galimybe drauge susiburti magiškoje, meno dvasia alsuojančioje, aplinkoje, kuri ne tik įtraukia, bet ir sudaro galimybę atitrūkti nuo kasdienybės.

Originaliausių parodos darbų pavadinimų sumanytojų laukia „Laiptų galerijos“ prizai! Su jais susisieksime jau visai netrukus.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau