Penktasis keliaujančios ,,Laiptų galerijos” renginys – su meile apie meilę

Per daugiau nei tris dešimtmečius auginta ,,Laiptų galerijos” – kultūros skleidėjos – vizija gyva. Tai įrodo, kad net remonto sąlygomis galerija neužsidarė, nenutilo, o priešingai, atranda naujas erdves, kuriose rengia dailės parodas, turiningus literatūros ir muzikos vakarus. Antradienį įvyko jau penktasis ,,keliaujančios galerijos” renginys – muzikos ir poezijos vakaras ,, Muzika, Meilė, Meditacija.”


Elegantiška muzikos ir poezijos kompoziciją, supintą iš B. Dvariono, A. Laros, E. Curtis, Z. Bružaitės, E. Satie muzikos bei poetų V. Šymborskos, F. Pessoa, J. Vaičiūnaitės eilių pateikė trys nuostabios atlikėjos: teatro ir kino aktorė, Dalia Michelevičiūtė – Auksinio Scenos Kryžiaus ir Sidabrinės Gervės nominantė, pianistė Vaida Maulevičė – Lietuvos Muzikos ir teatro akademijos koncertmeisterė, Šiauliuose išaugusi dainininkė Milda Baronaitė- Gudeikienė – tarptautinių ir Lietuvos konkursų laureatė, atliekanti įvairių stilių ir žanrų muziką.


Koncertas vyko jaukioje Šiaulių dramos teatro balkono salėje ir puikiai derėjo su čia eksponuojama Daivos Kairevičiūtės grafikos darbų paroda ,,Juodi taškai baltoje jūroje”. Meilė, moteriškumas skleidėsi poezijos posmuose, muzikos garsuose, įspūdinguose paveiksluose. Audringi pilnutėlės salės plojimai – nuoširdi padėka atlikėjoms.


,,Laiptų galerija” už sukurtą šventę ačiū taria šio vakaro viešnioms, žemai lenkiasi dailininkei Daliai Kairevičiūtei už tai, kad patikėjo savo kūrinius ,,laikinai benamei“ galerijai. Dėkoja Valstybiniam Šiaulių dramos teatrui už pagalbą ir patalpas. O labiausiai ,,laiptiečiai” džiaugiasi ir didžiuojasi ištikimais renginių lankytojais, kurie atsisveikindami nepamiršta gerą žodį pasakyti.
Štai keli komentarai:
,,Ačiū už puikiai praleistą laiką.” (V. L)
,,Didžiulė padėka už puotą sielai, grožį akims, šventę ausims, atgajų visam kūnui.” (D.B.)
,,Sušildė, įkvėpė – tiesiog padėjo ,,išeit į kitą realybę“– DĖKUI.” (J. A.)
,,Ypatinga patirtis – ačiū.” (A.L.)

Daugiau informacijos:
https://www.facebook.com/media/set/?vanity=LaiptuGalerija&set=a.806189361132420


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau