Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse atidaryta 18-oji Šiaulių regiono dailės mokytojų paroda „Laikas“

Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse „Laiptų galerija“ kartu su Šiaulių regiono mokytojais pripildė Šiaulių kamerinę koncertų salę „Polifonija“ šventinio šurmulio. Siekiant pagerbti ne tik Šiaulių regiono, bet ir visos šalies mokytojo profesijos atstovus, čia surengta 18-oji Šiaulių regiono dailės mokytojų paroda „Laikas“.

Kasmet paroda atspindi tam tikrą temą. Šį kartą mokytojų kūryba išlaisvinta pasitelkus laiko sampratą. Ilgametė parodos kuratorė ir dalyvė, dailės mokytoja Marytė Ruzgytė pasakoja, kad tokia koncepcija pasirinkta dėl laiko tėkmės ir kaitos, dėl nykimo ir prisiminimų, akimirkų trapumo bei kūrybinės laisvės ir lengvumo.

Prie šiųmetės Šiaulių regiono dailės mokytojų parodos „Laikas“ prisijungė 19 autorių, kurie pristatė 32 meno kūrinius. Nors visi jie – itin skirtingi, žiūrint į juos jaučiamas laiko pulsas. Kai kuriuose iš jų įprasminti nenumaldomu greičiu skriejantys momentai, kituose – sustojusios akimirkos žavesys ar į praeities gelmę nugrimzdę prisiminimai.

Parodos atidarymo metu susirinko gausus būrys norinčiųjų ne tik susipažinti su kūriniais, bet ir pasveikinti darbų autorius bei visus mokytojo profesijos atstovus. Patys pedagogai vieni kitiems linkėjo sėkmės profesiniame ir kūrybiniame kelyje bei visada surasti bent minutėlę laiko sau.

Muzikinę dovaną šventinį vakarą mokytojams dovanojo Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos moksleivis Kristautas Lebedis. Tarptautinės mokytojų dienos proga pedagogus sveikino ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Stasys Tumėnas.

Šiaulių regiono dailės mokytojų paroda „Laikas“ Šiaulių kamerinėje koncertų salėje „Polifonija“ bus eksponuojama iki spalio 21 dienos. Ją aplankyti galima „Polifonijos“ darbo metu.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau