„Akimirka“

Šių metų vasario 28 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Marytės Ruzgytės tapybos darbų paroda „Akimirka“.

Tai trečioji personalinė M. Ruzgytės paroda, o bendras būtų sunku ir suskaičiuoti: vien „Laiptų galerijoje“ šiauliečiai jos darbų galėjo matyti Kalėdinių miniatiūrų parodose, pleneruose „Šiaulių Monmartro Respublika“, jos pačios rengiamose Šiaulių miesto dailės mokytojų parodose.
Autorė yra grupės m’ARS narė ir šiauliečių menininkų parodų dalyvė kitose miesto galerijose.

Menininkė gimė ir užaugo Gelgaudiškio miestelyje, dabar gyvena ir kuria Šiauliuose. Marytė Ruzgytė ne tik tapytoja, bet ir pedagogė, aktyviai užklasinę-kūrybinę moksleivių veiklą organizuojanti vadovė (M. Ruzgytė Šiaulių Dainų progimnazijos dailės studijų bei J. Janonio gimnazijos dailės studijos „Koloritas“ vadovė, Naujųjų medijų mokyklos mokytoja). Jos aktyvumo įkvėpti ir skatinami, miesto dailės mokytojai patys kuria ir dalyvauja parodose.

„Laiptų galerijoje“ pristatomi Marytės Ruzgytės darbai išbaigti, dvelkiantys sodrumu ir harmonija. Aktyvi, darbšti, atrodo, niekad nesustojanti autorė – labai kukli. Paprašyta apibūdinti savo kūrybą, parašyti apie save, trumpai atsako: „Nerašykit nieko. Tapyti patinka ir tiek…“

Parodos atidarymo akimirkos.

Paroda veiks iki kovo 19 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau