Aldžio Klavinio tapybos paroda „Visada kelyje“

2016 m. lapkričio 18 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Aldžio Klavinio (Liepoja) tapybos paroda „Visada kelyje“, skirta Latvijos Nepriklausomybės dienai.

Nepriklausomybės paskelbimas – neeilinė diena kiekvienai valstybei ir jos piliečiams, ypatingai ją išgyvena ir menininkai. Gerbdama panašaus likimo kaimynų istoriją, džiaugdamasi mažos tautos kultūriniais pasiekimais, „Laiptų galerija“ jau penktus metus iš eilės švenčia Latvijos Nepriklausomybės dieną kartu su jos menininkais. Šiemet svarbią savo šaliai datą kartu paminės „Laiptų galerijos“ bičiulis, nuolatinis plenero „Šiaulių Monmrtro Respublika“ dalyvis Aldis Klavinis.
Aldžio Klavinio paroda „Visada kelyje“ – antroji personalinė „Laiptų galerijoje“, bet lankytojams menininkas pažįstama iš jau vykusių Latvijos menininkų jungtinių parodų.

Apie autorių
Aldis Klavinis gimė 1938 m. Madonos mieste Latvijoje. 1967 m. baigė Latvijos dailės akademijos tapybos fakultetą. Dirbo Liepojos taikomosios dailės mokykloje, buvo jos direktorius, nuo 1976- 1998 m. buvo vyriausias Liepojos dramos teatro dailininkas, nuo 1998 m. dėstė vizualiuosius menus Liepojos universitete, nuo 2006 m. yra šio universiteto profesorius. Aldis Klavinis nuo 1967 m. kasmet dalyvauja grupinėse parodose, yra surengęs daugiau nei 30 personalinių parodų Latvijoje, Lietuvoje, Švedijoje, jo darbų turi Latvijos, Lietuvos, Rusijos muziejai ir galerijos bei privatūs kolekcininkai iš Latvijos, Lietuvos, Vokietijos, Švedijos, Kanados, JAV ir kitų šalių.

Paroda veiks iki gruodžio 12 dienos.

Keletas parodos atidarymo akimirkų.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau