Aleksandro Vozbino (1958 – 2021) tapybos paroda

Rugpjūčio 2 d. 18 val. ŠMKC „Laiptų galerija“ kviečia į festivalio-plenero „Šiaulių Monmartro Respublika“ ir tapytojo Aleksandro Vozbino (1958 – 2021) parodos atidarymą.

2014 m. Aleksandras Vozbinas dalyvavo šiame „Laiptų galerijos“ organizuojamame plenere ir plenero metu vyko jo paroda „Tarp matomo ir nematomo“, todėl 2021 m. mus palikusiam tapytojui skirtas šių metų pleneras, pavadintas mėgiama Aleksandro spalva „Mėlyna“ (sako, tik jis vienas tokį mėlį sugebėdavo išgauti).

A. Vozbinas 1988 m. baigė Lietuvos valstybinį dailės institutą (dabar dailės akademija) ir 1990 m. tapo Lietuvos dailininkų sąjungos nariu, kur nuo 1997 m. buvo renkamas į LDS tarybą. Dailininkas dalyvavo daugiau kaip 300 parodų Lietuvoje ir užsienyje, surengė per 50 personalinių parodų, buvo daugelio parodų kuratorius. Aleksandras domėjosi geopolitika, istorija, todėl šios temos atsispindi jo tapyboje. Ypač mieli gimtojo Vilniaus vaizdai, netikėti miesto kampeliai, atskleidžiami spontaniška potėpio galia, netikėtomis spalvomis, linijų žaismu.

Parodoje Šiauliuose pateikiamos įvairiu laikotarpių tapytos drobės, tad puikiai ja galima vadinti retrospektyva – visų tapytojo kūrybinių laikotarpių prisiminimu.

Maloniai kviečiame.

Paroda veiks iki rugsėjo 5 d.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau