Algio Augustaičio (Kėdainiai) kūrybos darbų paroda

Šių metų gegužės 24 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Algio Augustaičio (Kėdainiai) kūrybos darbų paroda ir pristatoma autoriaus autobiografinė knyga „Kitur yra manyje“.


Algis Augustaitis – rašytojas, tapytojas, verslininkas, buvęs sportininkas, žymus šachmatų treneris.
Grįžęs iš Sibiro tremties, įgijo inžinieriaus specialybę Kauno politechnikos institute,o pirmieji nedrąsūs kaip tapytojo pasirodymai buvo kartu su Kėdainių tautodailininkų draugija. Pats autorius save vadina laisvu tapytoju, savo talentą išugdžiusiu „laisvosios gamtos akademijoje“. Pašaukimas ir darbštumas subrandino A. Augustaičio kūrybą iki profesionalaus lygio – jis nuolat dalyvauja pleneruose, surengė autorines parodas Kaune, Kėdainiuose, Šiauliuose, Ignalinoje, Klaipėdoje, Vilniuje. Ši tapytojo paroda – jau antroji „Laiptų galerijoje“.
Menininko paveiksluose – vaikystės pievos, gimtojo kaimo vaizdai, kaimo bažnytėlių smailės. Save jis pristato taip: „Esu zanavykas, inžinierius, šachmatų treneris, tautodailininkas. Tapyba noriu papildyti realų gyvenimą, esu tarpininkas tarp didžiojo ir liaudies meno, o kuriant man svarbiausia dvasia…“

Parodos atidaryme Algis Augustaitis pristatys autobiografinę knygą „Kitur yra manyje“, kurioje aprašoma autoriaus giminės kelionė per „dykumą“ – per gyvenimą, mintys apie dvasinį žmogaus pasaulį, apie sielos ramybę, mokėjimą gyventi ir išgyventi.

Pavyzdinių autoriaus darbų galite rasti šiame puslapyje.

Akimirkos iš parodos atidarymo.

Paroda veiks iki liepos 4 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau