Andriaus Butvilo piešinių paroda „Pavasaris“

2018 m. kovo 16 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Andriaus Butvilo piešinių paroda „Pavasaris“.

Gimęs 1980 m. Anykščių rajone, dabar gyvenantis ir kuriantis Kaune, savo gimtuoju kraštu menininkas laiko Pavartyčių kaimą, (Radviliškio raj.). Šiame krašte sako užaugęs ir formavęsis kaip asmenybė.
Andrius Butvilas mokėsi Šiauliuose Šiaulių universiteto Menų fakultete. Mokslų pabaiga – 2005 m. Tais pačiais metais – ir parodinis debiutas – su bakalauro gynimui skirtais kūriniais dalyvavimas bendroje parodoje .

„Esu dalyvavęs daugybėje grupinių parodų, bet pirmajai personalinei parodai subrendau ganėtinai vėlai, ji pasirodė 2016 m. Su šios parodos kūriniais, aplankiau net septynias dailės galerijas įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Manau, kad dabartinė paroda, yra tos pirmosios parodos tąsa. Antrąją personalinę parodą surengiau 2017 metais, ji išsiskyrė savo piešinių gausa – eksponavau apie 400 piešinių. O dabar pristatau savo trečiąją personalinę parodą pavadinimu – „Pavasaris“. Pavasaris todėl, kad šiuo metu yra pavasaris, todėl, kad pats esu gimęs pavasarį ir todėl kad mano kūriniuose labai dažnas paukščio motyvas. Paukščiai pavasarį grįžta namo, o aš grįžtu į jaunystę – grįžtu į Šiaulius.

Nors šiuo metu gyvenu ir kuriu Kaune, Šiauliai man visada išliks jaunystės miestas, į kurį taip gera sugrįžti. Matyti, kaip keičiasi žmonės, miestas, kaip keičiuosi aš pats“.

„Mano darbai – tai magiškasis realizmas. Mano kūryboje dominuoja paukščių, gyvūnų motyvai, tik jie tokie labai jau žmogiški, o gal reikėtų sakyti atvirkščiai, kad žmonės mano darbuose virsta gyvūnais, nors net ne žmonės, o žmonių jausmai. Darbai portretiški, statiški ir sakyčiau skulptūriški. Netgi manasis piešimo būdas yra labai skulptūriškas, paišau su sausa pastele, kurią įtrinu trintuku į juodą popieriaus lapą. Kad gaučiau norimą efektą, turiu labai ilgai trinti.“

Andrius Butvilas – kviečia į „PAVASARĮ“!

Paroda veiks iki 2018 m. balandžio 4 d.

Maloniai kviečiame!
Organizatoriai,
8(41) 200 643


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau