Antano Stugio karikatūrų paroda

Šių metų gegužės 9 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Antano Stugio (Radviliškis) karikatūrų paroda, skirta autoriaus 50-mečiui.

Antanas Stugys „Laiptų galerijoje“ pirmą kartą. Čia jis pristato virš 30-ies karikatūrinių piešinių įvairiomis temomis.

Autorius sako: „Karikatūra dailėje – kaip satyra poezijoje. Žanras labai įdomus, nors ir nedėkingas. Jos paskirtis ne įtikti, patikti ar liaupsinti, o kasyti, tarkuoti ir „traukti per dantį“. Kuo išraiškingiau ir meniškiau tai atliekama, tuo darosi slidesni autoriaus laiptai į eurodangų“.

A. Stugys be tapybos ir grafikos dar rašo satyras (išleido penkias knygas: „Kartu suvalgyti ledai“, „Baltos pėdos“, „Blogas lietuvis“, „Tarp mūzos delnų“, „Kad gyvenu ne Paryžiuje“), yra bardas. Save autorius taip apibūdina: „Harvardų nebaigiau. Mokykloje už pripaišymus dvikapeikių sąsiuvinių pabaigoje – visai klasei rodomas buvau kaip neperspektyvus blogietis. Savo nepartinei laimei ar nelaimei pretenzijų neturiu. Kai lietuviško kapitalizmo negatyvas ima graužti akis ir burną, per jo amoralą važiuoju karikatūromis. Džiaugiuosi dėkingu laikotarpiu, siūlančiu įdomias temas eskizams.“

Parodos atidarymo akimirkos.

Paroda veiks iki gegužės 21 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau