„Apie emigraciją“

Šių metų gegužės 22 d. (ketvirtadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Martyno Gaubo (Birštonas) skulptūros paroda „Apie emigraciją“.

Skulptorius, tapytojas, grafikas Martynas Gaubas „emigravęs“ iš Šiaulių į Birštoną, šiuo metu ten gyvena, kuria ir studijuoja skulptūrą Vilniaus dailės akademijoje. Paskutinis Martyno Gaubo (kartu su kolegomis iš Vilniaus Danu Aleksa ir Kaziu Venclova) laimėjimas – pagrindinis prizas už skulptūrą „Savaitgalio išvyka“ tarptautiniame sniego skulptūrų festivalyje Prancūzijos Alpių kaimelyje.

Jaunasis menininkas yra pasaulio skulptorių tinklo „Sculpture network“ narys, sukūręs daugiau nei 500 įvairaus formato skulptūrų, yra surengęs jau 25 personalines parodas, dalyvavęs daugiau kaip 70-yje bendrų parodų Lietuvoje ir užsienyje (Švedija, Danija, Suomija, Olandija, Vokietija, Lenkija, Latvija, Ukraina, Kinija); užsienio galerijos „Gallery M“ (Viena, Bratislava, Niujorkas), „Art gallery 21“ (Ryga), „Gallery Salling“ (Skive, Danija) menininką pristato pasaulinėse meno mugėse, skulptorius nuolat keliauja į plenerus Lietuvoje ir tolimuose kraštuose, kur jo originalūs darbai pripažįstami ir vertinami. Kartais į parodas iškeliauja tik kūrėjo darbai, o pats M. Gaubas lieka Lietuvoje. Menininkas juokauja, kad jo darbai yra daugiau matę nei jis.

Gegužės 22 d. Martynas Gaubas grįžta į Šiaulius. „Laiptų galerijoje“ atidaroma jo skulptūrų paroda „Apie emigraciją“, kurioje autorius pristato 12 savo darbų ir bronzos ir medžio.

Parodos atidarymo akimirkos.

Paroda veiks iki birželio 2 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau