Asociacijos „Foto–Šiauliai“ 5-erių metų paroda

2017 m. balandžio 7 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma asociacijos „Foto–Šiauliai“ 5-erių metų kūrybos – fotografijų paroda.

„Foto – Šiauliai“ fotografai – mėgėjai dažniau sutinkami fotografuojantys nei atveriantys savo darbų parodas. Nors asociacija skaičiuoja penktus gyvavimo metus, pirmieji skirtingas profesijas turinčių mėgėjų susibūrimai prasidėjo dar prieš aštuonerius metus. Draugiškas bendravimas ir matomumas internetinėje erdvėje pritraukė vis daugiau bendraminčių, tad po trejų metų, 2012 metų kovo 26-ąją įsteigta Asociacija „Foto-Šiauliai“.

Asociacijos „Foto- Šiauliai“ vadovas Rinat Tarzumanov sako, kad didžiuotis yra kuo. Su keliolika narių startavusi asociacija šiandien buria 48 oficialiai registruotus fotografus. Pasak R.Tarzumanov, klube renkasi visi „laiko stabdytojai“, visi, kas gyvena ir alsuoja fotografija. Ir visai nesvarbu ar tu profesionalas fotografas, ar mėgėjas – svarbiausia, kad tu myli tai, ką tu darai, kad ieškai ir stebi. Fotografijai tavo amžius, profesija ar gyvenimo būdas nėra svarbu. Ji ateina į tavo gyvenimą užfiksuodama pačias nuostabiausias ir svarbiausias gyvenimo akimirkas. Fotografuoti – tai jausti, gyventi ir matyti pasaulį kitu kampu, matyti pro objektyvo akutę tą nepaprastą akimirką ir ją „sustabdyti“.

Kiekvieną savaitę susitinkantys fotografai savęs nevadina profesionalais, tačiau susitikimuose visi dalijasi patirtimi, visi čia randa pamokymų ir patarimų, atsakymų į klausimus. Vakarais fotografai renkasi išvykas į gamtą ir fotosesijų metu gimsta fotografijos. Taip jau sutapo, kad daugelis fotografų pasirinko portretinės fotografijos kelią.

Per tuos penkerius metus klube iš pradedančiųjų foto mėgėjų užaugo nemažai profesionalių fotografų, kuriuos žino ir kituose Lietuvos miestuose, tarp jų yra ir pelniusių įvairių apdovanojimų.

Parodai „Foto – Šiauliai“ asociacijos nariai pateikia apie 50 darbų. Juose – kiekvieno autoriaus geriausi kadrai, brangiausias kūrinys, vizitinė kortelė, kai kurie pelnę garbingus apdovanojimus. „Šia paroda siekiame parodyti bent po vieną darbą nuo kiekvieno nario. Suteikiame progą kiekvienam klubo nariui parodyti savo išskirtinį kūrinį, kuriuo jie nori pasidalinti su visu pasauliu, ta sustabdyta nuostabia laiko akimirka. Tad ateikite ir Jūs, bei kartu sustabdykime laiką!“ – kviečia asociacijos „Foto-Šiauliai“ kūrėjai.

Paroda veiks iki 2017 m. balandžio 20 d.

Maloniai kviečiame!
Organizatoriai,
8(41) 200 643


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau