„Atvirlaiškiai“

Šių metų lapkričio 13 d. (penktadienį) 18 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Lauros Baltijutės grafikos darbų paroda „Atvirlaiškiai“.

Laura Baltijutė – jauna dailininkė 2013 metais Šiaulių universiteto Menų fakultete baigė dailės grafikos bakalauro studijas, o 2015-aisiais – grafikos magistrantūros.
Jaunąją menininkę traukia gamta, ji ramina ir įkvepia savo detalių įvairove. Anot autorės: „gamta- tai pats geriausias harmonijos, dermės pavyzdys, o atkakliai eskizuodama, galiu savitai stebėti ir interpretuoti supančią aplinką.“
L. Baltijutė jau surengė 8 personalines, dalyvavo 23 grupinėse parodose.
Paroda „Atvirlaiškiai“ sudaryta iš dviejų dalių. Vienos idėja atsirado keletą metų kasdien kuriant grafiškus atvirukus. Skleisdama ir puoselėdama savo individualų stilių, autorė kūrė patrauklius žiūrovui piešinius, atspindinčius didžiąsias metų šventes.
Kita ekspozicijos „Laiptų galerijoje“ dalis – juodai baltos, sukurtos tušu ir plunksna kompozicijos, kuriose vaizduojami grafikės sugalvoti personažai ir jų vidiniai išgyvenimai.
Svarbiausia šioje parodoje – atviras, nuoširdus kalbėjimas tiek spalvomis atvirukuose, tiek juodai baltomis dėmėmis kompozicijose. „Mano „Atvirlaiškiai“ nesudėti į vokus, kiekvienas subtilus grafinis prisilietimas alternatyvus kasdieniniams žodžiams. Esu įsitikinusi, kad tai, kas nuoširdu, visada suras savo adresatą“,- sako parodos autorė Laura Baltijutė.

Paroda veiks iki gruodžio 1 d.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau