„Be kojų“

Šių metų sausio 14 d. (trečiadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Guodos Šulskytės tapybos paroda „Be kojų“.

Jauna menininkė nuo pat vaikystės piešė, vėliau aktyviai dalyvavo J. Janonio gimnazijos dailės studijos „Koloritas“ veikloje, jos darbai eksponuoti bendrose parodose. G. Šulskytė yra surengusi ir savo asmeninių parodų J. Janonio gimnazijoje bei kitose miesto erdvėse.

Jaunoji tapytoja apie save ir naujausią savo darbų parodą sako: „Esu jaunas žmogus, tad aš, kaip ir daugelis bendraamžių, įvairiais būdais stengiuosi atrasti save. O pomėgiai yra tai, kas žmogų savo noru verčia judėti į priekį, visapusiškai tobulėti ir siekti tikslo. Vienokių ar kitokių siekių jau nuo mažumės turėjau pati. O tų norų įgyvendinimo link vedė ne kas kita kaip kūryba. Polinkį piešimui laikui bėgant keitė tapyba, kuri, kaip ir dabar, leido perteikti savo mintis ant popieriaus, vėliau – ant drobės. Viena iš kūrybinių idėjų, kuri visad domino mane, – žmogaus figūros vaizdavimas, todėl portretų tapyba – vienas malonumas. Tačiau nenoriu, kad tai būtų tik žmogaus atvaizdas – juk tam yra nuotraukos – tad portreto natūra noriu perteikti ne asmenybės savitumą, bet atskleisti veiksmus, mintis ir emocijas, kurių kiekvienas simbolis ar detalė vaizduoja žmogaus vidų. Išreikšti tai nei kojų, nei akių nebūtina rodyti, juk tik taip paslaptingi personažai tampa žavūs, nekalti, tačiau provokuojantys, silpni, bet tuo pačiu stiprūs…“

Paroda veiks iki 2015 m. vasario 2 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau