„Be negatyvo“

2016 metų birželio 3 d. (penktadienį) 17 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma jubiliejinė Eglės Bičkienės kūrybos paroda „Be negatyvo“.

Eglė Bičkienė gimė 1966 m., studijavo Šiaulių universitete Menų fakultete. Nuo 1989 m. E. Bičkienė dirba Šiaulių dailės mokykloje mokytoja – metodininke. Nuo 2003 metų E. Bičkienė surengė 8 personalines parodas, nuolat dalyvauja kolektyvinėse respublikinėse ir tarptautinėse (Latvija, Suomija) parodose bei pleneruose. „Laiptų galerijoje“ savo personalinę kūrybos parodą autorė rengia pirmą kartą.

Menininkė dirba savo surasta ir išpuoselėta autorine technika: spalvinius ir reljefinius atspaudus perpina su piešiniu, karpiniu ir faktūromis. Darbų tematika siejasi su Lietuvos kultūriniu paveldu, gamta, liaudies meno ornamentika, etnografiniais motyvais. Prioritetus atiduodama pirminiam rankų darbui, šiuolaikines skaitmenines technologijas kūrėja palieka nuošalyje. Parodos autorė apie savo kūrybą ir naujausią parodą sako: „Kūryba man – malonumas, meditacija, galimybė pabūti su savimi ir savyje. Savo darbuose nesprendžiu globalių pasaulio problemų, noriu šviesos ir lengvumo. Tikiuosi, kad į parodą atėjęs žiūrovas bent akimirką į pasaulį pažvelgs be negatyvo ir pailsės nuo rūpesčių. Esu girdėjusi repliką apie savo darbus – terapiniai, o gal tai ir gerai?“.

Parodos atidarymo akimirkos.

Paroda veiks iki birželio 22 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau