„Ekspresijos žaismas“

2016 metų sausio 8 d. (penktadienį) 18 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Juozo Pranckevičiaus tapybos darbų paroda „Ekspresijos žaismas“.

Tai pirmoji menininko personalinė paroda Šiauliuose. „Laiptų galerijos“ lankytojai su J. Pranckevičiaus kūryba galėjo susipažinti bendroje tapytojų individualistų parodoje „Virš kasdienybės“ 2015 m.

Juozas Pranckevičius gimė 1952 m. spalio 26 d. Vilniuje. Studijavo architektūrą. Lietuvos dailininkų sąjungos narys, priklauso tapytojų individualistų grupei. Parodose dalyvauja nuo 1986 m. Surengė virš 20 personalinių parodų ir dalyvavo 40-yje grupinių bei virš 40 plenerinių parodų. Taip pat dalyvavo personalinėse ir grupinėse parodose užsienio šalyse – Italijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Estijoje, Prancūzijoje, Indijoje. Įkūrė meno galeriją „Juozas Art“, kuri surengė virš 60 žymiausių Lietuvos ir užsienio tapytojų parodų. J. Pranckevičiaus darbų yra įsigiję JAV, Kanados, Rusijos, Vokietijos, Italijos, Lenkijos, Prancūzijos, Estijos, Norvegijos, Čekijos kolekcininkai . Menininkas, galerininkas ir veiklus visuomenininkas aktyviai dalyvauja labdaros akcijose.

J. Pranckevičiaus tapybos darbuose vyrauja gamtovaizdžių, marinistikos ir urbanistikos motyvai. Didžioji peizažų dalis nutapyta pleneruos, dėl to paveiksluose akivaizdi spalvinė darna, derinių įvairovė, ryžtinga ir emocionali teptuko kalba. Tai – bendriausi ir būdingiausi jo paveikslų bruožai. Yra ir specifinių ypatybių. „Urbanistiniuose peizažuose autorius daugiau dėmesio skiria kompozicijai, gamtovaizdžiuose labiausiai rūpinasi spalvine sąranga, o jūros vaizduose – erdvės ir nuotaikų perteikimu“, menininko Juozo Pranckevičiaus kūrybą apibūdina dailininkas – monumentalistas Liudvikas Pocius.

Paroda veiks iki vasario 3 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau