„Dialogai“

Šių metų kovo 15 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Irenos ir Viliaus Šliuželių kūrybos darbų paroda, skirta autorių 50-mečiui.

Paroda „Dialogai“ – tai išskirtinė, Irenos ir Viliaus Šliuželių 50 – mečiui skirta paroda. Jos autoriai – gerai Šiauliuose ir visoje Lietuvoje žinomi menininkai.
Dailininkė, keramikė, pedagogė Irena Šliuželienė parodose dalyvauja nuo 1987 metų, yra surengusi 4 personalines parodas, 2004 m. už Kalėdinius angelus menininkė įvertinta Angelo Frosto premija, jos darbų turi įsigiję kolekcininkai iš Italijos, JAV, Vokietijos, Švedijos, Anglijos. Šiuo metu menininkė yra Šiaulių vaikų dailės mokyklos skulptūros, keramikos, piešimo ir kompozicijos mokytoja bei šios mokyklos vadovė.
Grafikas Vilius Šliuželis – tos pašios mokyklos skulptūros ir keramikos mokytojas.
„Laiptų galerijoje“ Irena ir Vilius Šliuželiai yra surengę po 1 personalinę ir 2 bendras parodas, menininkai kasmet dalyvauja Kalėdinėje miniatiūrų parodoje bei plenere „Šiaulių Monmartro Respublika“.
Parodos autorių 50 – mečiui skirtoje parodoje „Dialogai“ pristatomi I. Šliuželienės keramikos ir V. Šliuželio grafikos darbai.

Keletas autorių darbų.

Parodos atidarymo akimirkos.

Paroda veiks iki balandžio 4 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau