„Jau atvažiuoja šventa Kalėda“

Šių metų gruodžio 3 d. (ketvirtadienį) 18 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) kalėdinis renginys „Jau atvažiuoja šventa Kalėda“. Programoje: folkloro ansamblio „Salduvė“ atliekamos kalėdinės giesmės, vaikų kalėdinė instaliacija „Svajonės pildosi“, 23 – osios tarptautinės kalėdinių miniatiūrų parodos atidarymas, romantinės muzikos koncertas „Žiema. Kalėdos“ (atlikėjai: Saulė Šerytė – mecosopranas ir Donaldas Račys – fortepijonas).

Kai pilkėja ir šąla dienos, darbai įsuka į rutinos verpetą, o ryškios parduotuvių vitrinos kelia tik įtampą, „Laiptų galerija“ kviečia į šv. Kalėdų laukimo, ramybės, susikaupimo vakarą. Gruodžio 3- iąją galerijos sode Jus pasitiks šviesų instaliacijos, sužvarbusius sušildys karšto vyno taurė, skambant senovinėms kalėdinėms giesmėms, įžiebsime šiaudiniais žaislais puoštą eglę. Kalėdų labiausiai laukia vaikai – šiemet jie ir vėl paruošė šventinę instaliaciją „Svajonės pildosi“ su didžiausiai ir gražiausiai norais sau ir savo artimiesiems.
Kalėdos – šiltų jausmų ir mielų dovanų metas. „Laiptų galerija“ jau 23 – ąjį kartą dovanoja spalvų gausa džiuginančią ir atlikimo technikos įvairove stebinančią kalėdinę miniatiūrų parodą. Visos Lietuvos ir užsienio autoriai (šiemet jų net 51) sukūrė virš 100 darbų – mažyčių kalėdinių džiaugsmų akiai ir sielai. Gal vienas iš jų taps puošmena Jūsų namams ar simboline dovana artimam žmogui? Miniatiūrų autoriai taip pat sulauks dovanų – galerijos rėmėjai ir bičiuliai įsteigė nominacijas už įdomiausius, mažiausius, kūrybiškiausius darbus, nes, pasak menotyrininkės M. Adomavičienės: „mažas formatas nėra lengvinanti kūrybai sąlyga, priešingai, ne vienas pajuto, kokia tai sudėtinga, minimalių išraiškos priemonių reikalaujanti sritis, talpinanti savyje visaapimantį minties, idėjos ir estetikos proveržį“.

Vakarą sušildys romantinės muzikos koncertas „Žiema. Kalėdos“, kuriame skambės R. Hahn, D. Scarlatti, R. Strauss, H. Wolf vokaliniai ir instrumentiniai kūriniai.
(Mecosopranas Saulė Šerytė – solinį dainavimą studijavo LMTA ir Graco (Austrija) Meno universitete, konkursų „Wagner forum Graz“ (Austrija) specialiosios premijos, „Tiito Kuusiko tarptautinio kamerinės muzikos konkurso“ (Estija) laureatė, koncertavo su Lietuvos kameriniu, Šv. Kristoforo kameriniu, Baltarusijos valstybiniu kameriniu orkestrais, senosios muzikos programas atliko su ansambliu „Musica humana“, chorais „Jauna muzika“ ir „Aidija“, senosios muzikos ansambliais „Duo barocco“, „Affectus“, „Canto fiorito“ ir kt.)
Dainininkės Saulės Šerytės pasirodymas – tarsi įžanga į jos tėvo – šviesios atminties dailininko, tapytojo, skulptoriaus, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato Vytauto Šerio kūrybos parodą 2016 metais „Laiptų galerijoje“.

Kviečiame Jus į šviesią ir viltingą Kalėdų laukimo šventę „Jau atvažiuoja šv. Kalėda“ gruodžio 3 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“.

Bilieto kaina – 4,34 Eur.

Kalėdinių miniatiūrų paroda veiks iki 2016 m. sausio 3 d.

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau