Kovo 1 d. 18 val. Laiptų galerijoje atidaroma Siglos Ščeponavičiūtės fotografijų paroda „Pas Dani genties papuasus“.

Gydytoja Sigla Ščeponavičiūtė, kurios aistra – kelionės ir noras pažinti skirtingų šalių kultūras bei žmones – fotografuoja 20 metų. Pirmąją fotografijų parodą „Karalienės Sabos žemė“ atidarė Laiptų galerijoje (2014 m.), 2018 m. ji pristatyta Joniškio sinagogoje ir Šeduvoje.

Sigla Ščeponavičiūtė nuo 1998 m. dirba Šiaulių Respublikinėje ligoninėje, vadovauja Neurologijos skyriui, yra Lietuvos neurologų draugijos bei Lietuvos insulto asociacijos narė.

„Pirmiausia esu gydytoja neurologė. Labai džiaugiuosi teisingai pasirinkusi šią profesiją. Kiekvieną dieną į darbą vykstu kaip į šventę, džiaugiuosi galėdama padėti žmogui. Tą darau su savo nuostabia Neurologijos skyriaus komanda.
Tačiau atostogų metu begalinis noras keliauti neduoda ramybės pažinti kitas kultūras, gamtą, įvairias šalis, žmones. Aplankyta apie 80 šalių – tai ne dėl skaičiaus. Manau visiems būtų įdomu sužinoti apie Vakarų Papua (Indonezijos provincija vakarinėje Naujosios Gvinėjos saloje), kur dar ir šiandien gyvena unikali, izoliuota Dani gentis. Teko su ja susitikti. Įveikus visus kelionės sunkumus ir patirtus nuotykius, kelionės įspūdžiai atpirko viską. Noriu su visais pasidalinti šiomis akimirkomis.“
(Sigla Ščeponavičiūtė).

Paroda veiks iki balandžio 3 d.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau