„Labirintai“

2016 metų kovo 4 d. (penktadienį) 18 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Mindaugo Juodžio tapybos paroda „Labirintai“.

Mindaugas Juodis (gimė 1970 m.) gyvena ir kuria Kaune. Daugeliui žinomas kaip juvelyras, auksakalys, performansų ir džiazo festivalių dalyvis „Laiptų galerijoje“ pristato kitą savo kūrybos amplua – tapybą. Menininko darbai –gaivališki, organiški, su lengvu siurrealizmo prieskoniu ir tarsi su įraižyta muzika.

Anot menotyrininkės Neringos Jutos Krikščiūnaitės: „Jeigu menininkas Mindaugas Juodis gyventų modernizmo epochos laikais, jam jau būtų pavykę pasiekti bene pagrindinį modernizmo tikslą – sukurti savo stilių, pagal kurį būtų atpažįstamas“. M. Juodis paveikslus tapo ant drobės, naudoja akrilinius dažus, tačiau šią, dažnai įprastą tapymo manierą, menininkas pagyvina įbrėžimais į dažo sluoksnį. Taip jis sukuria didesnį medžiagiškumo įspūdį ir rodo kitokį santykį su nusistovėjusia tradicija. Dažnai tapytoju – filosofu vadinamas autorius savo darbuose mąsto apie laiką ir jo sąvoką, jo reikšmę – kūriniai atrodo taip, lyg patys laiko – drėgmės ir rūdžių – paliesti. Pats M. Juodis apie tokius savo „tarsi byrančius“ kūrinius sako: „Viskas keičiasi kiekvieną akimirką. Gimsta ir miršta. Viskas kuriama prasmingai, bet kokia prasmė – niekas nežino. Tai absurdas, bet tai gali būti tiesa.“

Prie autoriaus darbų prisiliesti „Laiptų galerijos“ lankytojai galėjo 2015 m. kalėdinėje miniatiūrų parodoje, o giliau pažinti menininko kūrybą, pabendrauti su juo pačiu kviečiame pirmojoje „Laiptų galerijoje“ personalinėje parodoje kovo 4 d.

Paroda veiks iki kovo 30 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau