Ligijos Stalevičienės akvarelių paroda

Šių metų lapkričio 8 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Ligijos Stalevičienės akvarelių paroda, skirta autorės 85 – mečiui.


Ligija Stalevičienė gimė 1928 m. lapkričio 18 d. Panevėžio apskrityje, mokėsi Šiaulių gimnazijoje, vėliau – Mokytojų seminarijoje, Vilniaus valstybiniame dailės institute įgijo menotyros specialybę. Garbi dailininkė prisimena, kad pirmąjį savo kūrinį sukūrė būdama vos kelerių metų – tai buvo jos piešinys šalia lovos ant sienos, o jos, tik dešimtmetės moksleivės kūrinys – žiemos vaizdelis – buvo išspausdintas tuomečiame laikraštyje vaikams „Bangelė“. Papildomų žinių apie meną būsima dailininkė sėmėsi dailės būrelyje, kurį kartu lankė ir dabar žinomi menininkai Petras Repšys, Eduardas Juchnevičius ir kt.

L. Stalevičienė didžiuojasi ir savo mokytojais – Mokytojų seminarijoje dailę jai dėstė Gerardas Bagdonavičius, Dailės akademijoje – Algirdas Petrulis.
Dailės akademijoje baigusi menotyrą, jaunoji menininkė dirbo Šiaulių dailės mokykloje, rašė menotyros straipsnius, tapo Dailininkų sąjungos nare.

Iš šviesaus kuklios menininkės gyvenimo gimė ir šviesios akvarelės. Ligijos Stalevičienės realistiniuose paveiksluose iškart pastebimas bendravimas su gamta, čia daug saulės, oro, erdvės, skambių tonų, turtingų pustonių.

Parodos atidarymo akimirkos. Nuotraukos V. Dambrausko.

Paroda veiks iki lapkričio 21 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau