„Pustonių anatomija“

2016 metų vasario 4 d. (ketvirtadienį) 18 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Ginto Banio tapybos paroda „Pustonių anatomija“.

Gintas Banys – Šiauliuose gimęs gerai Lietuvoje žinomas roko grupės „Pelenai“ idėjinis vadas, dainų ir tekstų autorius, gitaristas. Po koncertų ir darbo muzikos studijoje menininkas ima teptuką – tapyba buvo ir yra neatsieja jo gyvenimo dalis. „Tapau, kai negroju, groju, kai netapau – toks mano supratimas apie misiją šiame gyvenime.

Tapyboje kaip ir dainose didelį dėmesį skiriu prasmei, minties perdavimui, emocijai“,- sako G. Banys. Savo paveiksluose autorius dažniausiai vaizduoja žmogų, jo emocines būsenas, santykį su šiuolaikine aplinka ir supančiais įvykiais. Pasak menininko, žmogus – tai lyg mozaika, susidedanti iš didelių smulkmenų – nuotaikos, žvilgsnio, mimikos, gestų ir kūno kalbos. Jas tapytojas perteikia pasitelkęs savo vaizduotę, pasirinktą techniką bei pasaulio supratimą. Ši laisvė leidžia savaip interpretuoti nepakartojamą akimirkos žavesį. „Paveikslas – lyg muzika, lyg pustoniai, vejantys vienas kitą į didžiąją visumą…didįjį toną, kurį mes vadiname paprastu žodžiu – Gyvenimas“,- sako G. Banys.

Ginto Banio darbų yra įsigiję kolekcininkai ir galerijos Lietuvoje, Vokietijoje, JAV, Šveicarijoje, jo parodos surengtos Vilniuje, Druskininkuose.
Savo kūrybą Šiauliuose „Laiptų galerijoje“ G. Banys pristato pirmą kartą.

Ginto Banio tapybos parodos „Pustonių anatomija“ atidarymo svečiai – gitaristų duetas „Mode&Fisheris“.

Paroda veiks iki kovo 2 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau