Raimondo Navakausko tapybos paroda „Žodžiai“

Nuo kovo 26 d. kviečiame į Raimondo Navakausko tapybos parodą „Žodžiai“.

Tai antroji personalinė dailininko paroda „Laiptų galerijoje“. Eksponuojami 42 naujausi 2020, 2021 m. tapytojo darbai – bus galimybė lyginti ankstyvąją ir pastarųjų metų kūrybą.
Pirmąją Raimondo Navakausko parodą „Balti paveikslai“ „Laiptuose“ prieš 27- erius metus pristatė šviesios atminties menotyrininkas prof. Vytenis Rimkus:
„Raimondo Navakausko tapybos paroda pratęsia pastarojo meto tapybos debiutų seriją. Šis debiutas, žinoma, tėra Šiauliams. O šiaip dailininkas jau yra dalyvavęs daugelyje parodų, taip pat ir užsienyje.
Autorius gimė Akmenėje 1961 m., mokėsi Telšių dailės technikume ir Lietuvos dailės akademijoje. Įgijo dizainerio specialybę, gyveno Klaipėdoje ir Alytuje, Danijoje.(…) Autorius, regis, pagrindine savo raiškos priemone pasirinko šviesių spalvų sąskambį, balta spalva dominuoja drobėse, nors ne visur ji yra jau tokia optimistinė. Paveikslai nesiužetiniai, jie – tartum bežodis dialogas su žiūrovu, apsikeitimas nuotaikomis. (…) Kaip tik abstrakčiojoje tapyboje, toje tariamos kūrybinės laisvės erdvėje, iškyla povandeniniai rifai, pasikartojimo ir monotonijos slenksčiai. Palinkėkime juos sėkmingai įveikti.
(1994. 12. 01. „Šiaulių kraštas“)

Raimondo Navakausko tapyba su lydimuoju dailininko žodžiu parodai „Žodžiai“ :

https://www.facebook.com/Laiphttps://www.facebook.com/LaiptuGalerija/videos/1346514349063743tuGalerija/videos/1346514349063743

Paroda veiks iki balandžio 14 d.

Daugiau: www.navakauskas.com,


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau