Respublikinėje vaikų ir jaunimo fotografijų parodoje „Aš kitas Aš“ – šiauliečių darbai

Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo dienai, vasario 13-osios vakarą Šiaulių miesto kultūros centrą „Laiptų galerija“ užplūdo jaunieji šiauliečiai. Mažojoje salėje atidaryta respublikinė vaikų ir jaunimo fotografijų paroda „Aš kitas Aš“. Tai viena iš vaikų ir jaunimo meno festivalio „Alfa karta x 6“ sudedamųjų dalių.

Fotografijos burtai

Festivalyje dalyvavo daugiau kaip 100 mokinių iš Žeimelio, Baisogalos, Kauno, Radviliškio, Šiaulių, Ukmergės ir Vilniaus. Jo metu moksleiviai turėjo daugybę įdomių prasmingų veiklų. Didžiulį įspūdį jauniesiems menininkams paliko fotografijos maestro Romualdo Požerskio paskaitos. Projektu siekta stiprinti jaunosios kartos kultūrinį bendruomeniškumo identitetą, suteikti galimybę atsiskleisti vaikų ir jaunimo meninei saviraiškai ir kūrybiškumui, populiarinti vaikų ir jaunimo fotografiją, plėsti bendradarbiavimą su kitomis Lietuvos regionų bendruomenėmis, dalintis kūrybinių raiškų įvairove. Kilnojamosios parodos keliauja per Lietuvą.

35 skirtingi pasauliai

Pasak parodos kuratorės Marytės Ruzgytės, ši paroda yra baigiamasis festivalio renginys. Parodai atrinkti daugiausia šiauliečių moksleivių darbai. Jaunųjų menininkų darbuose atsispindi kūrybiškai per objektyvą perteiktos jaunuolių mintys tiek apie save, tiek ir apie juos supančią aplinką. Stebina, kad tokių profesionalių darbų autoriai ne vien vyresniųjų klasių gimnazistai, kai kurie – dar tik šeštokai ar septintokai.

Džiugina 35 jaunų autorių ekspresijos laisvė, kūrybiškumas, savitas žvilgsnis į pasaulį.

Darbai bus eksponuojami iki vasario 27 d.

Teresė Hokienė

Dariaus Ančerevičiaus nuotr.

 


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau