Rimanto Tomo Buivydo kūrybos paroda ​„Veidai (ne)pažįstami​“

2017 m. sausio 6 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) renginys iš ciklo „Laiptų galerijos“ Trijų Karalių dovanos miestui“: atidaroma Rimanto Tomo Buivydo kūrybos paroda „Veidai (ne)pažįstami“.

Rimantas Tomas Buivydas (g. 1939 m. Kaune) – žinomas ne tik Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje ir užsienyje menininkas. Po grafikos studijų Valstybiniame Dailės institute (dabar Dailės akademija) atvyko į Šiaulius, kur dirbo vaikų dailės mokykloje, dėstė Šiaulių universitete.

Šiuo metu autorių ypač domina naujosios technologijos, kurias mėgina panaudoti savo kūryboje. Ryškiausiai pamatyti tai galima portreto žanre. Tradicinės tapybos ir naujųjų technologijų sintezė ir bus pristatyta naujausioje menininko parodoje „Veidai (ne) pažįstami“.

Autorius apie parodą sako: „Idėją šiai parodai padiktavo noras piešti, tapyti žinomų žmonių portretus, kur leidžia man bendrauti nors ir vizualiai su asmeniu. Per veido išorinę topografiją atskleisti vidinį pasaulį. Portretas – tai tik plokštuma, išmarginta dėmėmis, linijomis, taškais ir t.t. Tai tik vizuali iliuzija. Sąmoningai atsisakiau veidų identifikavimo“.

Paroda veiks iki 2017 m. vasario 2 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau