„Metų laikai“

2016 metų birželio 23 d. (ketvirtadienį) 17 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Rositos Eidintienės kūrybos paroda „Metų laikai“.

Rosita Eidintienė – jauna šiaulietė menininkė. Tapyti pradėjo 2012 m., daug dirbo su individualiais užsakymais. Nuo 2014 m. dalyvavo jungtinėse parodose (JAE, Didžiojoje Britanijoje), surengė tris personalines parodas.
Tapytojos kuriamuose darbuose svarbiausias yra minties siužetas, tačiau autorė taip pat kelia sau ir kitus uždavinius – subalansuoti spalvas, sukurti kompoziciją, surasti lengvumą ir eleganciją. Kiekviename darbe menininkė bando įpinti kažką neįprasto, sukurti naują, dar neatrastą emociją. Idėjos aiškumo bei optimistinės spalvų paletės santykiu tapytoja bando rasti ryšį tarp savo kūrybos ir jos vertintojo. Rosita Eidintienė apie savo kūrybą sako: „pats įdomiausias, bet tuo pačiu ir sudėtingiausias, niekada nenusibostantis mano tapymo objektas yra žmogus. Jis yra absoliučiai įvairiapusis, pilnas atradimų ne tiek fizine prasme, kiek veiksmu ir emocija. Sąmoningai nepersonalizuoju žmonių savo kūriniuose, man daug svarbesnis ne atpažinimo momentas, bet žmogaus santykio su aplinka ir kitais asmenimis atspindys, jo minties eiga. Esu laiminga, kai mano darbai kelia džiugesį ir randa raktą į žmonių širdis“.

„Laiptų galerijoje“ Rositos Eidintienės kūryba eksponuojama pirmą kartą.

Paroda veiks iki liepos 14 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau