Sausio 11 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“ atidaroma tarptautinė grafikos ir fotografijos paroda „Žiupsnelis druskos“

Ieva Caruka – Rygoje kurianti menininkė. Studijavo grafiką Lvovo poligrafijos institute ir Latvijos dailės akademijoje. Pasak I. Carukos, bendro projekto mintis gimė tarptautinio „Šiaulių Monmartro respublikos“ festivalio metu. „Tarsi žaidimo idėja, įkvėpta ne realaus pasaulio, o fotomenininko Alvydo Šalkausko juodai baltos fotografijos, tęsianti pasakojimą grafikos darbuose, piešiniuose. Prie mūsų tandemo prisijungė menininkė iš Maskvos Diana Arslanova, savo kūryba pristatanti Baškirijos meno mokyklą ir pasaulėžiūrą“.

Maskvoje gyvenanti ir kurianti Diana Arslanova, su Latvijos dailininke Ieva Caruka susipažinusi per tarptautinį simpoziumą Kosove, užsikrėtė bendra idėja. Atradusi Alvydo Šalkausko fotografiją, įspūdį menininkė siekia susieti su savo vidiniu pasauliu ir emociją išlieti popieriuje. Menininkės darbuose dažnas mėnulio motyvas, kaip moteriškosios energijos simbolis.

Alvydas Šalkauskas – Molėtuose gimęs, Šiauliuose gyvenantis fotomenininkas. Nuo 2004 m. dirba Šiaulių dailės mokykloje, veda fotografijos užsiėmimus. Parodose dalyvauja nuo 1986 m. Anksčiau daugiausia eksponavo grafikos ir odos plastikos kūrinius. Surengė 12 personalinių parodų ir dalyvavo 36 – iose grupinėse parodose bei meno renginiuose: parodose, pleneruose su profesionaliais menininkais. Nuo 2013 m. – Lietuvos fotomenininkų sąjungos narys.

Paroda veiks iki vasario 8 d.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau