„Sesės“

Šių metų vasario 4 d. (trečiadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Ievos ir Monikos Klenauskaičių fotografijos paroda „Sesės“.

Ievos ir Monikos Klenauskaičių gyvenime menai ir kūryba buvo nuo pat mažų dienų: būsimos menininkės baigė Šiaulių dailės mokyklą, vėliau studijavo Šiaulių universiteto Menų fakultete Dailės ir dizaino specialybę. Šeimoje nuo pat vaikystės buvo kalbama apie išlaikymą, diafragmą, ryškalus ir fotoaparatus, mergaitės net buvo vadinamos „kodakiukais“. Todėl nenuostabu, kad merginos jau mokykloje rimčiau susidomėjo fotografija, o studijų laikais savęs jau neįsivaizdavo be šio meno.

2013 ir 2014 metais jaunosios fotografės dalyvavo Šiaulių universiteto Menų fakulteto studentų organizuojamame projekte „Tėvynė“, kur 2013 m. Ieva Klenauskaitė buvo nominuota kaip vieningiausio ciklo autorė; 2013 m. kartu su dėstytoju doc. Vilmantu Dambrausku suorganizavo ir dalyvavo Šiaulių universiteto studentų grupinėje parodoje „Kostiumas(ne)kostiumas“.

„Sesės“ – pirmoji Ievos ir Monikos personalinė paroda, kurią surengti padėjo ir palaikė taip pat dėstytojas V. Dambrauskas.

„Sesės“ – tai jaunąsias kūrėjas jungiantis ryšys (Ieva ir Monika – seserys dvynės) ir, kaip sako merginos, „neturi nieko bendro su parodoje eksponuojamomis nuotraukomis“. Tačiau žiūrovui paliekama laisvė pačiam interpretuoti detalėmis neperkrautas juodai baltas fotografijas ir, galbūt, visgi atrasti seserų darbuose bendrumo.

Paroda veiks iki 2015 m. vasario 25 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau