Šiaulių Dainų progimnazijos Naujųjų medijų mokyklos mokinių kūrybos paroda SUBTILUS PASAULIS

Birželio 18 d. 18 val. „Laiptų galerijoje“ atidaroma Šiaulių Dainų progimnazijos Naujųjų medijų mokyklos mokinių kūrybos paroda SUBTILUS PASAULIS. Ją pristatys dailininkė, dailės mokytoja Marytė Ruzgytė.

Parodą „Subtilus pasaulis“ sudaro net kelios dešimtys jaunųjų menininkų kūrinių, sukurtų tapybos ir grafikos technikomis. Darbai atveria vartus į jautrų jaunuolių vidinį pasaulį bei požiūrį į kūrybą ir meną.

Parodos iniciatorė bei kuratorė Marytė Ruzgytė, kalbėdama apie kūrybos procesą, sako: „Subtilus pasaulis vos įžiūrimas, vos pastebimas, turintis niuansų, jautrus. Kiekvienas jaunas menininkas savo kūrybą jautriai išgyvena, suvokia skirtingai, detaliai ar abstrahuotai. Kūrybiniuose darbuose jaunieji menininkai stengiasi perteikti savo kūrybinio pasaulio vaizdus bei simbolius grafikos, tapybos technikomis. Meniniuose darbuose galima pakeliauti po mistinį, realistinį, siurrealistinį pasaulį. Norint susipažinti su subtiliuoju pasauliu, pirmiausia reikia pamąstyti, kokios mintys apie pasaulį Jums yra ar bus priimtinos“.

Lauksime Jūsų „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83, Šiauliai) birželio 18 d. 18 val. parodoje „Subtilus pasaulis“.

Renginys – nemokamas!

Paroda bus eksponuojama iki liepos 6 d.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau