„Trečioji karta“

Šių metų lapkričio 4 d. (penktadienį) 18 valandą „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma paroda „Trečioji karta“, kurioje bus eksponuojami Kornelijaus Užuoto, Vilmos Vasiliauskaitės, Medos Norbutaitės, Ryčio Garalevičiaus, Ramunės Sladkevičiūtės – Dainienės, Viktorijos Visockytės ir kurso vadovo Vincento Gečo kūrybos darbai.

„Trečioji karta“ – tai grupė menininkų, 1998 metais baigusių Šiaulių universiteto Dailės fakulteto tapybos magistrantūrą. Kursui vadovavo prof. Vincentas Gečas. Pasibaigus studijoms, visi šešeri liko ištikimi kūrybai.

Dabar, praėjus trylikai su puse metų, vėl susitinka, eksponuodami paskutiniuosius savo kūrinius kartu su savo mokytoju. Pažįstantiems jų kūrybą turėtų būti įdomu, kaip pasikeitė dailininkų mąstysena, stilius, ar liko ištikimi tapybai, kuri XX a. pabaigoje daugeliui atrodė mirusi. Kaip derės vienoje ekspozicijoje ganėtinai skirtingos išraiškos kūrėjai?

Kodėl „Trečioji karta“? Na, visų pirma – tai trečia tapybos magistrantų karta Šiaulių universitete. Trečias brolis visada kvailas ir nereikalingas…. Ir tik trečios kartos inteligentas yra tikras.“ – parodos kuratorius Kornelijus Užuotas.

Paroda veiks iki lapkričio 17 dienos.

Autorių darbai: „Egipto mergaitė“ (V. Vasiliauskaitė), „Paskutinė vakarienė“ (M. Norbutaitė), „Vandenyje“ (R.Garalevičius).

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 50 41 45.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau