„Trys mėlynos moterys“

Šių metų kovo 4 d. (antradienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Emily Wiessner (Olandija) fotografijų paroda „Trys mėlynos moterys“. Atidarymo metu koncertuos muzikantas ir kompozitorius Pieter van Dijck (Olandija). Tai pirmasis renginys, skirtas Lietuvos įstojimo į Europos Sąjungą 10 – mečiui ir Etten – Lero (Olandija) ir Šiaulių miestų draugystei ir kultūriniam bendradarbiavimui pažymėti.

Emily Wiessner (gimė 1951 m. Dordrechte, Olandijoje) – fotografė. Ji keliauja po pasaulį (Vietnamas, Laosas, Kombodža, Indija, Nepalas, Kinija, Tibetas, Ekvadoras, Peru), stebi žmones, aplinką, kurioje jie gyvena, fotografuoja jų veidus, gamtą, jai ypač įdomus šviesos ir spalvų žaismas.
Emily Wiessner ir jos gyvenimo draugo Pieter van Dijck pažintis su Šiauliais prasidėjo 1994 m. – „Laiptų galerijoje“ buvo atidaryta paroda „Malaizijos vaikai“.
Nuo 1994 iki 2003 metų buvo surengta keletas parodų ne tik Šiauliuose, bet ir visoje Lietuvoje, įvairių muzikos ir fotografijos projektų vaikų globos namų auklėtiniams, fotografijos parodų apie Lietuvą Olandijoje.

Naujausioje Emily Wiessner parodoje „Laiptų galerijoje“ pristatomi darbai iš serijų „Spalvos“, „Fata morgana“, „Olandijos kraštovaizdžio linijos“ ir autorės mėgstami portretai.

„Šiaulių televizijos“ reportažas

Parodos atidarymo akimirkos.

Paroda veiks iki kovo 7 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau