Vaidė Gaudiešiūtė MINČIŲ AIKŠTELĖS

https://fb.watch/5y9OD7t0lq/

Gegužės 14 d. 18 val. Šiaulių „Laiptų galerijoje“ atidaroma klaipėdietės dailininkės Vaidės Gaudiešiūtės piešinių paroda „Minčių aikštelės“. Tai pirmoji dailininkės solo paroda ir džiugu, kad ji surengiama Šiauliuose, dailininkės studijų mieste – Šiaulių universiteto Menų fakultete ji studijavo dailę bei technologijos ir dailės istoriją, čia „atradau sau plunksneles, tušą, drobę ir linijas, kurie ir tapo pagrindiniais saviraiškos instrumentais“.

Žvelgdamas į dailininkės kūrinius stebiesi menininkės kruopštumu, begale rankos judesių įamžinant susikaupusias mintis. „Piešimas man – savotiška aikštelė, kurioje galiu stabtelėti tarp kasdienybės kilimų ir kritimų. Aikštelė, kurioje galiu susikaupti, pažiūrėti iš šono, apgalvoti ir ieškoti atsakymų piešdama. Tikiuosi, kad „Laiptų galerijoje“ paroda bus lankytojams nedidelė aikštelė tarp kasdienybės ieškojimų“, – sako dailininkė. Parodą pristatys Šiaulių universiteto dailės dėstytojas, dailininkas Rimantas Buivydas.

Iškart po studijų dailininkė dirbo gimtosios Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykloje, o šiuo metu dirba LNDM Prano Domšaičio galerijoje, kur, kaip ji pati sako, turi galimybę būti arti dailės pasaulio.

Vaidė Gaudiešiūtė Lietuvos dailininkų sąjungos narė, dalyvauja pleneruose ir bendrose parodose Lietuvoje ir užsienyje.

Paroda veiks iki birželio 1 d.

Parengė Ričardas Jakutis

SVARBU:

1. Parodų atidarymuose lankytojai sėdi.

2. Kaukė privaloma.

3. Prašome registruotis:

a) tel. 841 200 643

b) el.p. toma.galerija@gmail.com :vardas, pavardė, tel. Nr


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau