Vidmanto Petraičio tapybos paroda

Šių metų lapkričio 22 d. (penktadienį) 18 val. „Laiptų galerijoje“ (Žemaitės g. 83) atidaroma Vidmanto Petraičio tapybos paroda.


Vidmantas Petraitis – dailininkas, Raseinių menininkų bendrijos „Pegasas“ narys, bardas. Gimė Klaipėdoje, mokėsi Šiaulių pedagoginio instituto Klaipėdos muzikos fakultete, vėliau – Kauno dailės mokykloje. Tačiau autorius teigia, kad mokymasis tęsiasi visą jo gyvenimą, gilinantis į Rytų filosofiją, studijuojant šventraščius, atliekant dvasines praktikas ir stebint gyvenimą.
Šiuo metu Vidmantas Petraitis gyvena Raseiniuose, tapo paveikslus, rengia parodas, rašo eiles „į stalčių“, eseistinius pamąstymus, tapybinius pagrindus, analizes, kuria dainas.
Menininkas nepriskiria savo kūrybos atskirai srovei (simbolizmui) ar krypčiai – (kubizmui, siurrealizmui, abstarkcionizmui), nes atitinkamų būsenų, gyvenimo ieškojimų, stebėjimų metu būna atitinkama ir raiška.
Vidmanto Petraičio tapybos darbai „Laiptų galerijoje“ pristatomi pirmą kartą.
Menininkas parodą vadina „Pragiedruliais“, nes, kaip pats sako, „kapanojasi tarp šviesos ir tamsos, kaip ir anksčiau… Ši paroda – tai jau subrendusio žmogaus pastebėjimai, vibracijos, apmąstymai, kolektyvinės ir privačios pasąmonės tamsūs klaidžiojimai koridoriais“.

Parodos atidarymo akimirkos.

Paroda veiks iki gruodžio 4 dienos.

Maloniai kviečiame!

Organizatoriai,
Tel.: (8 41) 20 06 43.


„Facebook“

Maloniai kviečiame prisijungti prie mūsų galerijos puslapio ir socialiniame portale „Facebook“.

Prisijungti

Patalpos

Teikiame patalpų nuomos paslaugas konferencijoms, produktų pristatymams, iškilmingiems minėjimams ir pan.

Plačiau